Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

dasaaa said:

utopia said:

dasaaa

ya bu nasıl bir espri. rezil ol.

ahahahahahah

beni koca sersem.

adam bi de seliin diye çağırarak temelini falan hazırlamış espirinin, itiraf et doğaçlama değildi di mi bu espiri

yok bayağı doğaçlama gelişti.

ben zaten paso bağırıyorum öle. SELİİİİN!! diye. sokakta falan da bağırıyorum. etrafta selin olmayınca daha bi güzel oluyor. millet oha deli lan bu diye bakıp ben bağırmaya devam edince kaçışıyorlar falan. trieste'ye yolum düşerse SİNAAA diye de bağıracağım bak sözüm olsun. hatta istanbulda görürsem de bağırırım evet.

konu değişikliği:

wot damage

abi şöle salak bişi var. burada otobüse binişler her kapıdan.. inişler sadece önden ve inerken para veriyorsun..
ne saçma yahu! ben binerken paramı veriyorum. onu da verdiğim belli olsun diye parayı biraz uzaktan atıyorum diğerlerinin üzerine. ses çıksın falan işte. sonra oturup, millet inme sırasında tepişirkene orta kapıdan cool bi şekilde iniveriyorum rahatça.. ulan inerken neden para verilir ki yahu?

her neyse,bugün netler gitti abi.. kablo, 3g, edge... hiçbişi yoktu benim çalıştığım bölgede.
dahası otobüs durağının önünde patlamış tavuk gibi bişi vardı. uzun bi düşünme sonrası birisnin donmuş tavuğu camdan attığına kanaat getirdim.
otobüsü caponlar işgal etmişti, ama adamlar parayı adama uzatıp almasını bekliyorlar falan. adam da bön bön bakıyor. üzüldüm çocuklara. zaten internet bağlantısı da yok. ellerde tablet, telefonlar.. anca oyun oynayın işte. :/

son derece saçma bi şekilde adamların arasında kendimi evde hissettim yahu. teknolojik aletler falan. huzurlu bir ortam. herkes shoegaze grubu gibi mahçup duruyor zaten. canlarım yahu. allahın çekiğinin çizgifilmini falan sevmiyorum ama kendileri sevimli lan. onlar da insanevladı!

gelen capon sayısına bakarsak eurovisiona az kalmış olsa gerek.

börek yaptırdım, kuş başı dedim.. bıçak kıyması olmuş. biber dedim, havuç konmuş -etin üstüne evet- patates hiç demedim ama o da konmuş...

neyse, en azından pastaları güzel ama acaip diabet tip2 vardır bak burada.hep şekerli yiyorlar.

/end of wot damage
Sosyal ağlarda paylaş

burası kötü bi yer lan!

kadın koşu bandı satıyor.
20aylık. 2.el.. 2k tl.. pahallı işte.

hemen altına
aynısı teyzemde var, aşırı ısınma yapıyor. sıfırını 1600'e aldı, 2k ya alan salak kim olacak mrak ediyorum

vs vs

trollemesi yapmak istiyorum. ayıp olur diye yapmıyorum tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...