Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cemaatin bir numarasının uygun olmayan yerlerine masaj yaptım

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

throine said:

cetoritto said:

2.Ergenekon Davası'nda beyanları aynen şöyle:
"Efendim ben 13 yaşındayken evimden ayrıldım, annemden, babamdan ayrılarak bir cemaatte yaşamaya başladım. Çokta güzel şeyler öğrendim. Ben hala Risale-i Nur okuyorum. Hala cezaevinde bütün külliyatım var, 15 aydır tutukluyum. 3 kez okudum bütün kitapları. Yani düşmanı değilim bu cemaatin. Hiçbir zaman cemaate zarar vermek gibi bir emel beslemedim. Ankara'da cemaatte uzun zaman bulundum. Demetevler'in sorumlusuydum.
Nur cemaati sisteminde vakıflık diye bir sistem vardır sayın başkanım. Bu vakıflık sisteminin mensupları tamamen hayatlarını sahabeler gibi bu hizmete vakfederler. Ben de onlardan biri olmak istiyorum. Ama yaşım küçük olduğundan Bursa'da ki dershanede, cemaatevinde kalmamı istemiyorlar. Tabi biz cemaatin bir numarasını biliyoruz, o ne derse o olur; bitti. Ona yakınlaşmaya çalışıyorum. "Sen söyle beni burada kabul etsinler." diyeceğim. Ve ben odasına girdim, "ben Kur-an'ı da öğrenmeye başladım, burada kalmak istiyorum, hizmet etmek istiyorum" dedim. "Tamam" dedi, "ben konuşurum sen burada kalacaksın" dedi ve "masaj yapmayı bilir misin" dedi. Bu da benim için büyük bir şeref, yani öyle bir kişiye masaj yapmak yani herkese nasip olmayacak bir şey. Masaj yapmaya başladım ayaklarına, derken uygun olmayan yerlerine masaj yaptırdı. Ben o an da bile nasıl dua ediyorum, biliyor musunuz? Ya rabbim bak beni imtihan ediyor, istediği her şeyi yaparım. Öyle safi bir inanç var içimde, çocuğum, 13 yaşımın altındayım."

Kaynak: 15.04.2012, AYDINLIK gazestesi

internetten kaynak yok mu hiç? bir tane göster şu beyan neymiş okuyalım.

babanızın eşşeği mi var olm burada, her b.ku arayıp bulup yapıştırıyorsun da bunu mu bulamayacaksın? işi gücü bırakıp size kaynak danışmanlığı mı yapayım? aydınlık gazetesi zaten yeterince sağlam kaynaktır ama inanmıyorsan ara bul internette.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

babanızın eşşeği mi var olm burada, her b.ku arayıp bulup yapıştırıyorsun da bunu mu bulamayacaksın? işi gücü bırakıp size kaynak danışmanlığı mı yapayım? aydınlık gazetesi zaten yeterince sağlam kaynaktır ama inanmıyorsan ara bul internette.

ee iyi de internette hiç kaynak yok??

https://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=%22Efendim+ben+13+ya%C5%9F%C4%B1ndayken+evimden+ayr%C4%B1ld%C4%B1m,+annemden,+babamdan+ayr%C4%B1larak+bir+cemaatte+ya%C5%9Famaya+ba%C5%9Flad%C4%B1m.+%C3%87okta+g%C3%BCzel+%C5%9Feyler+%C3%B6%C4%9Frendim.+Ben+hala+Risale-i+Nur+okuyorum.+Hala+cezaevinde+b%C3%BCt%C3%BCn+k%C3%BClliyat%C4%B1m+var,+15+ayd%C4%B1r+tutukluyum.+3+kez+okudum+b%C3%BCt%C3%BCn+kitaplar%C4%B1.+Yani+d%C3%BC%C5%9Fman%C4%B1+de%C4%9Filim+bu+cemaatin.+Hi%C3%A7bir+zaman+cemaate+zarar+vermek+gibi+bir+emel+beslemedim.+Ankara'da+cemaatte+uzun+zaman+bulundum.+Demetevler'in+sorumlusuydum.&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Google sonucunda sadece bu topik var. ne yaptın kendin mi yazdın bu hikayeyi? :D
Sosyal ağlarda paylaş

yeni şafak versiyonu var hehe (CEMAATLERİ NASIL ÇÖKERTMEYE ÇALIŞTIK temalı)

http://yenisafak.com.tr/Gundem/?i=376277

Orda şu geçiyor

said:
Dilsiz'in mahkeme tutanaklarına yansıyan ifadelerine göre, 13 yaşındayken evinden ayrılarak 'nur' cemaatine girdiğini, ancak cemaat içerisinde duyduğu bir takım yanlış şeylerden dolayı ayrıldığını belirterek, ardından da Levent Ersöz'ün 2002 yılında Bursa Jandarma Komutanı olduğu dönemde, jandarma haber elemanı olarak Ersöz'le birlikte çalıştığını anlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de şöyle enteresan bir durum var ki

said:
Yüksel Dilsiz, duruşma salonunu boşaltılmasını istedi

İkinci Ergenekon Davası'nın tutuksuz sanığıYüksel Dilsiz'in çapraz sorgusuna devam edildi. Dilsiz'in isteği doğrultusunda duruşma salonunda bulunan diğer sanıklar, basın mensupları ve izleyiciler duruşma salonundan çıkarıldı. İstanbul...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da beğenmeyebilirsiniz ama tuncay özkan sitesinden

http://www.tuncayozkan.com/?p=237

said:
Dilsiz, Hasan Atilla Uğur’un sorularını yanıtlarken ifadesiyle büyük çelişkilerin ortaya çıktığı görüldü. Dilsiz rahatsızlanınca duruşmaya 12.00’dan 13:15’e kadar ara verildi. Aradan sonra davaya Uğur’un sorularıyla devam edildi. Dilsiz soruları yanıtlarken ifadesiyle büyük çelişkiler ortaya kondu.

Dilsiz ayrıca kendisinin gizli tanık Ahmet Faruk olduğunun farkına, iddianameyi okuyunca vardığını, gizli tanık ifadesi vermediğini, ilk kez ifadesinin alındığını söyledi.

Dilsiz 13 yaşında Nur cemaatinde taciz ve tecavüze uğradığını, intikam almak için jandarmaya muhbir olduğunu açıkladı. Dilsiz halen Bursa’da küçük yaşta bir erkek çocuğunu tacizden tutuklu bulunuyor. Dilsiz’in sorgusuna 10 Nisan günü devam edilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Taciz ve tecavüz demiş ise, doğruysa çok farklı olaylar değil. Ama eğer bu gizli bir tutanaksa (adam çıkartmış dışarı gazetecilerşi) nasıl yayılmış bu ortaya onu merak ediyorum. Yine bir sızıntıysa yani allah bu ülkenin medyasının da, yargı sisteminin de belasını versin bi bok olmaz bunlardan. Politikayı resmen şova (bkz: darbecilerden kahraman ilan etmek adlı yazı) ve paparazziye çeviriyorlar resmen. Sıfır sorumluluk, sıfır beyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Taciz ve tecavüz demiş ise, doğruysa çok farklı olaylar değil. Ama eğer bu gizli bir tutanaksa (adam çıkartmış dışarı gazetecilerşi) nasıl yayılmış bu ortaya onu merak ediyorum.

Bunu ben de merak ediyorum.

Garip olan şey anlattığı hikayeyi google'da aratınca sadece bu topik çıkması. Ergenekon'da olup internetin bilmediği bir şeyi mi biliyor adam ne yapıyor? Erotik edebiyatta yeni olup ismini duyurmaya çalışan biri de olabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

olm delimisiniz? dünkü aydınlık gazetesinden bire bir yazdım haberi,inanmayanlar için yarın taratır yollarım. o yeterli değil diyenler de (neden yeterli değilse? bu zamana kadar ne yazdılarsa çıktı, en son örnek 28 şubat tutuklamalarını haftalar önceden yazdılar) bakın ardeth abinizi örnek alın, adam araştırmış, bu adamla ilgili bayağı tutarlı bilgiler bulmuş. siz de araştırın bulun. neticede:
1.haber doğru
2.herif sapık
Sosyal ağlarda paylaş

din misyonerliği yapmak bile benim gözümde bir çeşit sapıklık bildiğimiz anlamda değil ama. insanların fikirlerine taciz etmekte sorun görmemek gibi bir durum.

şimdi gelip de zorla kimseyi dindar yapmıyorlar, dini anlatmıyorlar demeyin boşuna. o çünkü ultra sapıklık. insanların fikirlerine taciz etmek istemiyorsan sana gelen ve soran adama analtırsın, ortada dolaşıp benim dinim çok güzel benim dinim çok güzel bana gelin diye ülke çapında ağ kurmaya çalışmasın. böyle bir organizasyonun temelinde zaten bütün ülkeyi dindar yapma isteği yatıyordur. gerisi de boş.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle benimle car car otu b.ku tartışan (ve üstelik de çoğu zaman bilgi sahibi olmadan tartışan) çoğu kişinin şu interneti kullanmayı bilmediği de bu vesile ile ortaya çıktı. Bir de tripler, laf sokmalar, te Allah'ım ya. B)-

Şu Aydınlık'ın linki, benim dün gazeteden alıntıladığım haberin aynısı.

http://www.aydinlikgazete.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10613:gzl-tanik-erkek-cocuk-tecavuezcuesue-cikti&catid=35:joomla&Itemid=95

Şunlar da adamın sapıklığı ile ilgili çeşitli linkler.

http://gundem.milliyet.com.tr/ergenekon-sanigi-hakkinda-tecavuz-davasi/gundem/gundemdetay/21.01.2011/1342319/default.htm

http://www.turuncutime.com/gundem/89293-yuksel-dilsiz-cocuk-tecavuzcusu-cikti-ergenekon-davasi-gizli-tanigi-8-erkek-cocuga-tecavuz-etmis.html

Ayrıca hani sık sorulan bir soru vardır ya paticik'te, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz gençler? Cemaatin 1 numarasına her türlü masaj yaptım diyen bir adamın bu ifadelerini Sabah, Habertürk, Hürriyet, Milliyet ya da Yeni Şafak'ta okumayı mı bekliyorsunuz? Bu haberi tüm detayıyla Türkiye'de yazacak tek gazete var, o da içlerinizden bazıları ergen çocuk resimleri de koysa, yao ming'i de güldürse AYDINLIK gazetesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

cemaat fantezileri aydınlıkta var. diğerlerinde göremedim.

Bu hayvanın (hayvanlardan özür diliyorum, küfür yasak) dışarıda olmasına mı kızgınsın, yoksa cemaatten olduğuna mı?

edit: adam tutuklu bu arada, aydınlık tutuksuz diyor. lol . hangisi doğru
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

cemaat fantezileri aydınlıkta var. diğerlerinde göremedim.

Bu hayvanın (hayvanlardan özür diliyorum, küfür yasak) dışarıda olmasına mı kızgınsın, yoksa cemaatten olduğuna mı?

edit: adam tutuklu bu arada, aydınlık tutuksuz diyor. lol . hangisi doğru

önyargılı olduğun için okuduğunu da anlayamamışsın. bu hayvan ergenekon davasının tutuksuz tanığı ve aynı zamanda gizli sanığı. tecavüz davasının ise tutuklu sanığı. iki dava farklı davalar.
benim bir şeye kızgınlığım yok, varsa da bu haberden anlayamazsın bunu, ben sadece bana ilginç gelen bir haberi olduğu gibi paylaştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...