Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

ya benim char'ın problemi ne mp2 bile yapamıyorum? barb ile bu kadar olmayan dps de mp 3-4 bile yapabilir hale gelmiştim. survival problemim mevcut bildiğin, ama cayır cayır ilerliyor mp0 yapınca mp1 yapıosun nerdeyse 1 shot yiyorum falan nasıl dengelemeli charı?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Scorch-2569/hero/24651582
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de archon oynuyordum ve mp2 de ite kaka gidiyordu. Sonra archon yerine perma frost novaya gectim, mp5te kafam rahat bi sekilde ilerliyorum. Bi onu dene istersen. Oyunu bi ilk ciktiginda bikac hafta oynamistim, sonra biraktim ve gecen hafta geri dondum. Wizardi da 1 haftadir oynuyorum. Cok tecrubeli falan degilim yani. Eminim baskasi bu gearla rahat mp6-7 yapabilir ben 5 yapabiliyosam.

Gear ve oynadigim build de bu..

battle.net
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
selamlar, uzun süredir oyuna girmiyordum ve simdi girip bi cm wizard kasmaya karar verdim acaba mümkünse bu buildle alakalı yararlı link varmı elinizde hem build icin hemde gear icin elimde 7m lik bir bütce var hatırladıgım kadarıyla pek fazla birsey istemiyordu basit bir gear konfigürasyonu icin. bir de bu hotkey olayını oyun icinden halledebiliyormuyuz yoksa yardımcı bir program varmı varsa nerden bulabilirim? simdiden tesekkurler yardımlar icin
Sosyal ağlarda paylaş

anladim tesekkurler aslında mp5 bile cok yuksek benim icin ben dh ile mp0 da 25 lv e kasmıstım en son bırakmadan:), bu arada ne kadar gold lazim oyle bir gold icin yani baslangıcta mp2-3 bile yapsam yeter benim icin. gear alırken olmassa olmaz dediginiz sunları al dediginiz seyler varmı. aslında oyun icinde sizleri eklesem profileden bakarak sizinkilere yakın birseylere yapmaya calıssam daha mantıklı olabilir ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...