Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

abi rezden azalt biraz dpse yuklen, 800 cok iyi ama sadece solo gidiosan zaten ilerde 700 felan yapip ustune warcry alinca cap oluo nerdeyse 700-800 rez arasi ideal yani 1.9 cok iimis bende aps yi 2.44 yaptim ench felan alicna 2.5 oluo 1.4 loh var yanliz rezden kisip dpse icene abaninca bide dps bufflayan bi build yapinca 150k critler gormeye basladim 160 crit damage bonus var bu arada bugun legendary gorunumlu bi rare glove dusurdum hakketen act1de hala is var ama gina geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

monk inferno ozeti. her yeni act'de bir oncekinin iki kati yada birbucuk kati stat olmasi demek. sihirli bir build yada cilgin yetenekle malesef alakasi yok, merhaba AH, merhaba resist/armor/dps dengeli giden monk..

life on hiti 1.5k ya cektim, dps 20k, all resist 710, armor 7000 (breath of heaven buffli ve armor/dodge mantra), solo ve grupla act2 laylaylom diye bitiyor..solo act3 fena degil gibi ama bazi elite moblardan sonra kendimi AHye bakar buluyorum, grupla isler zorlasiyor..(sacma sapan tick atan pandik-poison olsun vurkac yapip uzaklasan moblar mi olsun..yoksa uzaktan dilleyen kopeklermi olsun, secme sansi cok.)

act4 u yokladim, act3 e baya benziyor, sanirim 3u rahat yapan 4'u rahat yada tadinda zorlukla yapar.

Fakat su gerizekali bir spike damage durumu olmasa bazi moblarda, cok daha eglenceli buildler ile oynanabilecek..

son onerim, armor baya onemli, act2 de gear toplarken es gecmeyin, resistlerinizle es oranda tutmaya calisin derim (ornk:600resist 6k armor, 700res 7k armor gibi gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede hocam o resitlerle butchera gelebilidysen ne mutlu sana :)
Benim buildde resist 710, soyle bi tavsiyede bulunabilirim, itemlerde tek bir resiste aban ornegin cold ve sonra pasif skillerden one with everything ile en maxlamıs olursun tumu resistlerini, hatta cold ile beraber all resist de oılursa daha ii, ayrıca mantra of healing ile Time of Need rune kullanırsan 20% resist artısı da burdan alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ha buda dursun soyle, birisi usenmemis test etmis, Life on Hit hangi abiltyde ne kadar heal ediyor diye..deneyin derim kesinlikle fark ediyor.

ben beles knockback nedeni ile WoTHF - fists of fury kullaniyorum, shift ile kullaninca sacma sapan yerlere dash etmekten ziyade grup icinde kapi, koridor vb gibi yerlerde turret gibi durup ranged siniflara rahatlik sagliyor. life on hit te guzel dotu acilinca.

Fists of thunder - Lighting flash i denedim dun baya, attack speedi baya hizli LoH i de guzelmis resimdeki gibi, hafif bi aoe knockback var gene fakat dmg i dusuk.

edit: yeni patchle mantra of healing - boon of inspirationu denedim heh..180lifeon hit degmiyor malesef act2/3 de..dodge mantra %20 armor, yada dps mantra cok daha islevli gibi geldi bana.

Sosyal ağlarda paylaş

%20 resist mantrasini ancak grupta barbar varsa onun buffi ile kullaniyorum. yoksa act3/4 de ha %70 ha %75 resistin olmus birsey farketmiyor. peynir ekmek gibi yiyorlar..dodge mantrasini spamlenebiliyor en azindan eheh..."dodged" yazisini her gordugumde seviniyorum. yoksa diyorum ya, sacma sapan bir dmg spike yiyorsun.

act2 de gayet iyi bence 710resist, o civarda armorda varsa, dps de 12k+ ise cok zorlanilmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

2K life'i hangi asama icin dedin acep ? Vitality ile desteklenmemis halini mi yazdin ? Diger turlu 20K dps ile 2K hp alakasiz kacmis sanki.

Diger yandan su asagidaki koymak istiyorum kalabalik bir yere girince bildigin aglatiyorsun monk ile.

http://i.imgur.com/lhxQZ.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Pascha said:

hocam mantra of healingde 20% resist almak varken neden baska arayıslar icine girdin ki ? bende life on hit 0 hp bile azalmıyor, act2 denemedim hic keza 710 resistle cok da zorlanacagımı sanmıyorum.

act2 de zorlanırsın 710 resistle. az da olsa life on hit yapmanız lazım.

ben suan bu build ile act3 te bazı elitelerden reskill yiyorum hehe, ha tabi bunda shield takmama inadımında etkisi oluyordur ama takmayı dusunmuyorum shield.

1.9k life on hit super rahatlattı karakteri.. s,lahin tekinde 900 tekinde 800 var. ve yavas silahlar bi tanesinde attack speed de yok, hedefim 1.60 loh silahlar..

http://i.imgur.com/FFEC9.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...