Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

act3 u sorunsuz invul desecrator dilciler dısında farmlıyorum.

dual wiel buffsız 39k dmg %26 crit chance %230 crit damage. 1k da life on hit var.

dün ias li silaıhmı okuttum 9m e, bi tane ias siz dagger aldım 1.50 190 dex li cok dmg kaybım olmadı.

sweeping wind + cyclone run ve %20 civarı crit chance = win

tam emin diilim ama vortexlerin vurdugu life on hit isliyor olabilir.

sana sıra gelmeden vortexler baya dmg veriyor. bazen 5 6 tane cıkıyor tek combatta.

aps 2.40 civarlarında olması lazım, ias nerften sonra kaca dusecek merak ediyorum.

cunku 2 ring ve eldivende var sadece ias.
Sosyal ağlarda paylaş

2.7 aps 1.96 ya düşmüş (29k dps 18kya düşmüş), ama act III çok kolaylaştığı için çok etkilemedi açıkcası. moe hard target'ı atıp moc overawe aldım, earth allyi bırakıp blade stor aldım, patchden önceyle aynı hızda farmlanıyor act ııı, 450 lohla gelen damage büyük oranda healliyor. (844 all resist + 6210 armor)
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

act3 u sorunsuz invul desecrator dilciler dısında farmlıyorum.

dual wiel buffsız 39k dmg %26 crit chance %230 crit damage. 1k da life on hit var.

dün ias li silaıhmı okuttum 9m e, bi tane ias siz dagger aldım 1.50 190 dex li cok dmg kaybım olmadı.

sweeping wind + cyclone run ve %20 civarı crit chance = win

tam emin diilim ama vortexlerin vurdugu life on hit isliyor olabilir.

sana sıra gelmeden vortexler baya dmg veriyor. bazen 5 6 tane cıkıyor tek combatta.

aps 2.40 civarlarında olması lazım, ias nerften sonra kaca dusecek merak ediyorum.

cunku 2 ring ve eldivende var sadece ias.

dmgim 32k ya filan dustu, aps 2.00 ve 1.80 oldu, gule oynaya act3 5 valor siege kestim, invullar bile sorun olmuyor :)

crit chance ile cıkan cyclonelar opuyor onune ne gelirse
693 all resist var bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...