Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu neyin numarası? 850 250 70 71

BlackLabelSociety

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Arkadaslar beni bu numaradan aradilar saglikla ilgili birkac soru sordular bende yanitladim. aradan 1 gun gecti ve beni +90 212 355 89 91 nolu numaradan aradilar ve bana 1 gun once sorulan sorulari tekrar sordular ve saglik sigortasi yaptirmak isteyip istemedigimi sordular. gunluk 0.50 kurusmus aylik 17 liraya geliyor. bana pek inandirici gelmedi.daha sonra bana 444 12 44 diye bi numara verdiler sigorta sirketinin numarasi. isim Fatih Aras oldugunu soyledi. Basina boyle bir olay gelen var mi? yada ben napmaliydim kabul mu etmeliydim yoksa kabul etmemelimiydim. benden kredi karti numarasi son kullanma tarihi ve tc kimlik numarasi istediler. bana dolandiriciymis havasi verdiler... cevaplarinizi bekliyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Supradyn said:

ah be abi mis gibi sağlık sigortasını kaçırmışsın =/

17 liraya saglik sigortasi olur mu. hemde oyle bir analtti ki demrem sigortasi saglik sigortasi med-line kara ambulansindan 24 saat ucretsiz yararlanma gibi bir cok sey saydi. bunlar 17 lira olacak birsey degil ama kesin de birsey diyemiyorum... bakalim yarin ariyacahim sigorta sirketini boyle uygunde neden yaptirmiyim...
Sosyal ağlarda paylaş

emin616 said:

Supradyn said:

ah be abi mis gibi sağlık sigortasını kaçırmışsın =/

17 liraya saglik sigortasi olur mu. hemde oyle bir analtti ki demrem sigortasi saglik sigortasi med-line kara ambulansindan 24 saat ucretsiz yararlanma gibi bir cok sey saydi. bunlar 17 lira olacak birsey degil ama kesin de birsey diyemiyorum... bakalim yarin ariyacahim sigorta sirketini boyle uygunde neden yaptirmiyim...

ciddi değildim ben hacı yapma etme =P
kimseye verme kart bilgisi falan. %99 dolandırıcıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...