Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazıl Say hangi kerhanede dünyaya geldi

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Yukarıda da dedim. Hurilerin meme ucunu tartışmayacağım Bende okudum edilmemiş.

Fazıl say ile ilgili yazdım. Benim görüşürüm de budur. Kalıba sokmanın ötesinde, farkettiysen o konuyu tartışmaya bile lüzum görmüyorum.

Şu verdiğiniz argümanın zaten cennete kerhane denilecek duruma getirdiğini düşünmüyorum. Sizde öyle düşünüyorsanız, inançlı insanlara ayıp ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

totalde 33 olcak ama bedenler 14 yasında olcak,veya nasıldı ya bi sn ruh 33 yasındaki halinde olcak beden 14,hmm tam tersi miydi veya,bilemedim şimdi biri alo diyaneti arasın sorsun

Seele said:

olm gercekten hic bir bilgim yok. soruyorum adam gibi cevap verin. bi günde trollemeyin ya.

Nutella sallıyor ruh 33 beden 14 falan yok, herkesin 33 yaşındaki hali olacak deniyor bu yaş en güzel yaşmış.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

"nutella yerim" said:

totalde 33 olcak ama bedenler 14 yasında olcak,veya nasıldı ya bi sn ruh 33 yasındaki halinde olcak beden 14,hmm tam tersi miydi veya,bilemedim şimdi biri alo diyaneti arasın sorsun

Seele said:

olm gercekten hic bir bilgim yok. soruyorum adam gibi cevap verin. bi günde trollemeyin ya.

Nutella sallıyor ruh 33 beden 14 falan yok, herkesin 33 yaşındaki hali olacak deniyor bu yaş en güzel yaşmış.

36-38 en güzeli
Sosyal ağlarda paylaş

Abov neler dönmüş. Var mı bunlara inananlar ya hala. 33 yaşında gireceğiz filan. Ahahaha..
33 yaşından önce ölenler ne olacak afedersin o mantıkla?
Daha fazla deşelemeyeyim de siz hala fiziksel bedenle ruhu ayırt edemediniz mi, aynada gördüğünüzü gerçek kendiniz filan mı sanıyorsunuz, cennete o halde gideceksiniz. Hakikaten din böyle diyor mu yav 33 yaşında gireceksin diye. Rezalet resmen. İnsanlar bedenleriyle bir yere uçup sonsuza kadar bu dünyadaki fiziksel durumlarında olacaklar filan mı zannediyorlar. Hatta orada da diller ülkeler de filan var di mi. Anne baba kardeş huriler hepberaber takılacağız..
Ha huriler neydi bu arada. Ne bileyim eğer herkes kendi fiziksel bedeninde gidecekse hurilerin NPC olması lazım daha önce bir arkadaşın dediği gibi, ahaha...
Cem Yılmaz bile iyi bir yerden yakalamıştı konuyu, herkes cennete gidince bu haliyle gideceğini filan sanıyor, o zaman taş devrinden gelenler ne yapacak diye. Düşününce neresinden tutsan fail.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
Zegna said:

fazıl say'ın cok başarılı olması, ülkeye oduller getirmesine zaten bir sey demiyorum ben mesela, helal olsun o kadar beste o kadar odul.

ha eşşeğe altın semer taksan, oscar versen gene eşşek :)

Denecek bir şey bırakmamış 2 öküz de. İşin acı yani, o 2 öküz de bizim!

Biri eşşeklik ediyor, karşı taraf hemen ona eşşeklik ile cevap veriyor. Bari biri erdemli dursun, ama yok. Bu arada olan rubaiye olmuş :(

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

açın da fazıl sayın yurtdışındaki konser listelerini takip edin bakalım ne zamana kadar kapalı gişe oynuyor..ne yazık ki ülkemizde sanat kavramı yerlerde olduğu için demet akalın gibi borozanlar ünlü olup ayda bir konsere çıkıp magazine yoğunuz mesajları veriyorlar..bu halde olmalarına rağmen bir de 2 gram akıllarıyla fazıl sayın yazdıklarına idiotik cevaplar veriyorlar..bir insanla birebir aynı fikirde olmak imkansızdır ancak çoğu düşüncesinin yerinde olduğu kanısındayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...