Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Sorun şu o koca koca Tvlerde oynanan konsolların zaten kapasitesi grafikleri ortada o konsolu alan bunu bilerek alıyor. Kaç yıl öncenin teknolojisi burdakiler ise sahip oldukları pcdeki teknolojileri kullanamadıkları için yakınıyorlar. Öküz gibi ekran kartı alıp bu grafiklerde oyun oynamayı kim ister. Hoş konsollar sağolsun oyunlar çift çekirdek işlemciyi yeni yeni kullanmaya başladı. Millet boşuna yırtınmıyor konsollar gamingi hertürlü öldürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

ya bide koca koca tv lerde 720p oyunu oynayıp hiç sesini çıkarmayan insanlar neden pcde de 720p olunca oha oynanmaz falan diyor ben anlamadım biri açıklayabilir mi varsa bi açıklaması?

koca tvye gayet uzaktan bakarak oynuyosun
haliyle eğer tvnin zaten doğal çözünürlüğü 720p ise oyun da 720p ise bi sıkıntı olmuyo, tv 1080p ise nasılsa uzakta oturup oynadığından scale o kadar göze batmıyo
pcde ise monitörün dibindesin, eğer laptop değilse zaten en düşük 1680*1050 dir, ki 1080p ise daha da feci aradaki fark
monitörün doğal çözünürlüğünden düşük kullanınca nası iğrenç görüntü oluştuğunu bi dene kendin gör eheh

crt kullanıyosan hala ayrı tabi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

pc oyunu diye kakalamaya calistiklari bu rezalet seyi alan mazosisttir

onursuz bunlar

bi de japon olucaklar lol

adi konsollar ve boklu tabletler yuzunden pc gamingi oldurucekler

guzelim syndicatei sirf konsol bebelerine satmak icin boka cevirdiler

rage desen yuzyilin felaketi

pc platformunu port dump olarak goren devlerden ne bekliyceksin zaten

cdprojecktred firmasi disinda kimseye guvenmiyorum

witcherlari hem retail hem digital alarak da yardimimi ettim

bu rezil portun korsanini bile indirenin bandwidthine acirim