Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Acil cevap lazım, oyunu düzene soktum şimdi fps mouse falan sıkıntı kalmadı.

Bu taurus falan tamamda orda ki kulenin alt katında da boss var. Wikiden baktım havel the rock mış, güzelde item veriyormuş.

Birde black knight'ı pas geçtim yoldaki. Daha oyunun başındayım, demon souls falanda oynamadım oyunun gidiş yapısını bilmiyorum, ileride levelim ne olursa olsun bu adamlara geri dönebiliyor muyum ben, yoksa geçti gitti bitti mi ?

Geçip gidecek korkusundan wiki üstüne wiki baktım. Kaç paket sigara içtim belli değil. Bulamadım bir cevap ama :/ Farm yapıyorum Undead Burg'da 15 lvl oldum sdf. Cevap gelene kadarda farma devam.

Sonra dönecem bu dümbüklere mümkünse.
Sosyal ağlarda paylaş

Black n. normal mob, her bonfire dan sonra spawn olacak. Havel de sana bahsettigim %100 drop lu mini boss umsu, armor i cok iyi ama cok agir. Flying dragon sword ile roll-backstab yaparak kolay kesersin, dedigim gibi devaminda kapidan gecip sag taraf hydra+sif, soldan devam edersen de bayaa birsey acarsin, daha fazla spoil etmeyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde bir sorum daha olcak wikilere falan bakarken çok spoiler yiyorum. Mesala şu dragonun kuyruk x15 vuruş muhabbetini öğrendim. Açıkcası bakmak istemiyorum. Ama göz önündeki odada kameradan görmediğim imba silahı da kaçırmak üzüyor adamı.

Oyun boyunca ilk bulduğun anda alman gereken sonradan alamayacağın itemler var mı ? Yoksa istediğim gibi dönüp istediğim itemi alabiliyor muyum ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...