Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi bira?

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

çek biraları en iyisi

biranın memleketi zaten

benim gözümde dünyanın en iyi birası gambrinus, sonra pilsner urquell ve bud(czech) gelir

gambrinus ilk şişeyi içerken tadı güzel geliyor ama 2. şişeyle birlikte ağzımda acı bir tat bırakıyor nedense. Bira içerken pek bir şey yemediğim için mi yok nedeni başka mı bilemiyorum.

Fiyat performans açısından denediklerim açısından en iyi bira harboe sdf. 9 kron 500ml.
Sosyal ağlarda paylaş

alışkanlıktan efes içiyordum burda bayaa asagınlanmıs ama acık ara en cok içilen bira bu degil mi yanlıs mı biliyorum acaba bir arkadas bomonti içirdi ismi öyle artis gibi bişe ama sonra yok türkiye hede hödö dedi baktım tadıda fena degil artık bende efes içenleri asagılayabilirim diye düşünüyorum ama tuborg heralde acık ara en kötü içtigim içecek
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

efes'in bazı biraları bildiğin efsane güzel oluyor çok değişken tadları.

ama içtiğim en iyi bira Skopsko'dur heralde makedonya birası harikaydı kahvaltıda başlıyorduk içmeye.

izmir ve burgaz daha iyi efeste özellike burgaz.

efes vs turborg'ta ise tuborgu tercih ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

içtiğim en güzel bira duvel. mükemmel lan. türkiye'ye ithal edeni alnından öperim.
leffe geldi mesela çok iyi oldu. blonde'unu daha çok severim. guinness'e ise 15 lira verilmez. lagerlerden de heineken iyi.

yine de sorayım herhangi bir süpermarket'te kutu guinness falan gördünüz mü?
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır konusu açılmışken sorayım

Uzun süredir Efes içmediğim için hatırlamıyorum, yurtdışındaki biralardan şikayetim tadlarını çok çabuk yitirmeleri yani gazı hemen kaçıyor, şişenin yarısında abdest suyuna dönüyor bira. Leh biraları dandik ama ne bileyim Heineken olsun Stella Artois olsun hep böyle. Efes içtiğimde böyle bir sorun yoktu diye hatırlıyorum sanki, gazı sonuna kadar kalıyordu diye kalmış aklımda.

Doğru mu hatırlıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...