Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herald of the Titans achievement'ına grup aranıyor

kgns

Öne çıkan mesajlar

lan ne saçmalamışınız ikiniz de, ikiniz de haksızsınız şimdi gidin ayrı köşelerde ağlayın :)

o değil de yapmak isteyen yok mu bu achievement'ı?

evet cataclysm stat ve talent sistemi ile az bi kolaylaşma oldu.
evet cataclysm bufflarıyla da az bi kolaylasma oldu.
evet expansion sonlarına dogru algalon'a da nerf geldi daha da kolaylaştı.

ama sonuç olarak bunu 4.0.3 patchinde yapmakla şimdi yapmak arasında bir fark yok. bu achievement'ı ulduar'ın, ICC'nin glory meta achievement'larına benzetmeyin, o tarz bi kolaylaşma yok. hatta eskisinden daha zor; çünkü buna kendini verecek 10 kişilik setup kurmak zor (2 tank 3 healer 5 dps, lvl 80, itemlevel uygun gearlı [ve eskisi gibi 226-232 ilevel heroiclere random atıp farmlayamıyosun, her gün 1 kere yapabiliyosun]).

o yuzden bundan sonra bulandırmadan gelmek isteyenler yazsın, sorusu olanlar yazsın sadece

he bu arada katılım yok uğraşamam ben de diye dusunmeyin, burdan gelen olsun ya da olmasın ben o 10 kişiyi toplayacağım OpenRaid gibi xrealm raid toplanmaları var, ve benim bir çok sunucudan arkadaşlarım var. adam toplamasını halledebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

4.0 dan sonra dps ler artti baya. eskiye gore saka gibi suan achievement gearin varsa.

dogru armory atmistir :) o konuda rahat olabilirsin

Eskiye göre kolay ile, 60k hp 10k dps farkı var demek farklı şeyler.
Şuan o achivmenti yapmak kolay değil çünkü en azından bir sürü manyağı bir araya toplaman gerekiyor ki sırf bu için bir sürü iş yapsınlar.
Yine combat mekaniği de faceroll değil, tabiki eskisi kadar zor değil ama öyle taktiği falan bilmeden de yapmak mümkün değildir diye düşünüyorum.

Hatırlamıyorsan, yanlış hatırlamışım özür dilerim der geçersin. Hayır forumda dandik bi forum değil pve'sinde de pvp'sinde de en üst seviyede wow oynamış insanlar var şurda,durduk yere salak salak ukalalık yapmanın alemi yok bence.

Ben gayet 2 kelime yazmışım "fikir sahibi" diye adam sıçtığı boktan girmiş sg atlantisinden çıkmış. Seviyesiz seviyesiz herifleri savunucaz diye kendinizi küçük düşürmeyin şurda...
Adamın attığı özel mesajlar:

1-)
kaerFegaR_ said:

Arkadaşım achievment'ın olayı zaten item cap, level cap olduğunu bilmiyordum sadece. Hp artışı ve dps artışı olmadığına göre demekki class rewamplar etkilemişti ki faceroll yaptı puglar diyorum. Siktiriboktan bir konu hakkında sıçtığım bokun bile daha iyi oynadığı insanlara karşı 15 sene önce yaptığım achievmentı üzerinden 2 expansion geçiyor nerdeyse level farkını düşünemedim bile o derece zaman geçmiş. Neden failleyeyim de zorlıyayım, troll müstün başıma nesin sg plz.

2-)
kaerFegaR_ said:

bir derdin varsa burdan devam et, diyecek lafın kalmadı şahsına dahi edilmemiş ufacık küfrü koz edinerek mi cevap verebiliyorsun ancak, mart geldi diye mi kızıştın sen noldu kuzum çık dışarı gece şarapçı tinerci çok olur onlarla kapış kavga istiyorsan, hadi kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

80 de yapılıyormuş 85 de yapılmıyormuş diye neyinden özür dileyeyim senin ?
Level olayını bilmediğimi class rewampdan ötürü öyle düşündüğümü söyledim, fakat sen beynini yazdıklarımı anlayıp cevap vermek üzerine değil trollemek üzerine zorladığın için uzattıkça uzatıyorsun. Tahrik edersen daha da yaratıcı pmler atabilirim, onları da koyarsın buraya, peçeteden kendi imkanlarınla iyi bile gelişmişsin.

Yok achi linkle yok armory babam da koyar ben vurtneyim, sonra g.t olunca da anca pm linkle, sanki miraul benim ne bok olduğumu bilmiyormuş gibi.

can yücel hakime ne güzel demiş, bizde g.te g.t boka bok derler. işine gelirse. şimdi sg atlantis şikayet et etmezsen de adam değilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

amaç first try da yapıp çıkmak değil zaten, dedication. kimler katılmak istiyorsa gearını kasacak taktikleri okuyacak, sonra belki lvl 85 charlarla gidicez DPS yapmadan izleyecez fightı, sonra 80 lerle wipelaya wipelaya kesicez.

BU ARADA İLK POSTTAKİ DETAY LİNKİNİ YANLIŞ VERMİŞİM.
DOĞRUSU: http://rapidfirewow.wordpress.com/2011/11/21/herald-of-the-titans-in-cataclysm/
Sosyal ağlarda paylaş

ben naxxramas ile TotC arasında wowu bırakmıştım mesela, lvl 80 ikenki taktiklerini bilmiyorum, lvl 85 ile zerg şeklinde kestim hep şimdiye kadar ama taktik bilmekle bilmemek fark yaratmaz. önemli olan zamanını ayırıp okuyup video izleyen birisi olsun yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...