Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herald of the Titans achievement'ına grup aranıyor

kgns

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Bu achievement'ı yapacak 9 kişi aranıyor ben DK tank olarak geleceğim, 2 tank 3 healer 5 dps olması gerekiyor. "Bunu kaldırdılar artık yapamazsın rerörö" diyeceklere söylüyorum: lvl 80 isen ve gerekli olan ilevel şartlarına uyuyorsan bu achievement'ı ve title'ı hala alabiliyorsun.

Detay için: http://www.mmo-champion.com/threads/1084453-Herald-of-the-Titan-Runs-and-how-to-make-finding-one-easier!?p=15581204#post15581204

Kazzak EU - Horde - Burgershield
veya
Aszune EU - Alliance - Thatknight

karakterlerine hangisi online ise mesaj atabilirsiniz. Aynı zamanda buradan özel msg ile realid'nizi verebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrintilar linkte yazıyo aslında ama, amaç şu

Silah (Main Hand, Off Hand, 2 Handed ve/veya Held in Off-hand) slotları max 232 item level'a sahip itemlardan
Geri kalan her slot ise max 226 item level'a sahip itemlardan oluşan bir gear ile 10 kişi girip Algalonu level 80 iken kesmemiz lazım.

yani level 80 olunca ana şehrinizdeki Experience Eliminator'a gidip XP kitlemeniz lazım ki level atlamayın. Aynı zamanda kendinize yukarıda söylediğim item levellarda, kendi rolünüze göre bir gear list hazırlamanız lazım (wowhead'in filtreleri ile olanakları bulmak çok rahat), e tabi sonra da uğraşıp o item'ları bulmanız lazım.

ben şu an item kasma aşamasındayım ama zaten charımı o civarlarda bıraktığım için yarı item var ustumde.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazık ki yetmez :) ben ulduar 10/25 achievement run topluyorum lvl 80 halimle leadliyorum, tank itemları passlayın diyorum geliyo itemlar :)

ayrıca item toplamak isteyen olursa, main'imle yapıp sizi de alabilirim raide aynı şekil

ICC 5 man dungeonlar da olur, ToC 5 man HC de olur item için
Sosyal ağlarda paylaş

kgns said:

aynen öyle, ve achievement seviyorum, ozellikle bu achievement hiç kolaylaşmayan bi achievement, zamane item levelıyla zamane levelında kesmeye calısıyosun, Algalon'a kadar olan itemlarla yapabiliyosun sadece

evet evet hiç kolaylaşmıyor yerinde sabit, sadece bi 60k hp ve 10ar k dps artışı var charlarda
Sosyal ağlarda paylaş

kaerFegaR_ said:

kgns said:

aynen öyle, ve achievement seviyorum, ozellikle bu achievement hiç kolaylaşmayan bi achievement, zamane item levelıyla zamane levelında kesmeye calısıyosun, Algalon'a kadar olan itemlarla yapabiliyosun sadece

evet evet hiç kolaylaşmıyor yerinde sabit, sadece bi 60k hp ve 10ar k dps artışı var charlarda

Fikir sahibi =)
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

kaerFegaR_ said:

kgns said:

Fikir sahibi =)

80 level istediğini yeni duydum, yapalı 3 sene olmuş, hala zamanında gereken bilgiye ve fikre sahibim. Level farkını düşünerek söyledim o dps ve hp artışını. Ancak 80 sonunda epey faceroll almıştı pug gruplar. Sanırım class rewamplar etkilemiş 4.0 patchi ile.
Sosyal ağlarda paylaş

1. si birşeyi editlediğim yok, yaptığım şey imla editi.
2. si o küfür dediğin şey pm boxında duruyordur, ama onun pm olduğunu anlayacak kadar bile kapasite edinememişsin. pm'den "sktriboktan bir konu" deyince ama KÜFRETTİ KÜFRETTİ ŞİKAYET REPORT ÖĞRETMEN dersin ancak.
3. bi çay koy gel hele sakinleşirsin.

konu dağılmasın son 2 mesajı da mod isterse silsin arkadaş pm'i topice taşımış.
Sosyal ağlarda paylaş

85 lvl naked warrior 45k hp.

Dolayısıyla 60k hp artmış olamaz senin mantığınla lvl 80'de çıplakken -15k canımız varmış demektir bizim...
Dps farkına gelirsek öyle 10k dps artışı cata itemleri olmadan zaten yalan.

Demek ki sen ne item capten haberdarsın ne de lvl capten, bi halttan çaktığın da yok anca cafeci ağzıyla özel mesajdan atar yapıp hakaret falan ediyosun. Mart ayı bana koymadı pek, kedi var o azdı azcık onu da dişiye götürdük kafalar rahat çatır çatır götürüyor malı...

Sen kısa yoldan wowu sil,forumun bu bölümüne girmekten de vazgeç bence... =))
Sosyal ağlarda paylaş

Paşanın sol kulakmemesinden mi düştün evladım? Ben de sana çay koy gel dedim, sen onu yapınca bende accountu açtırıp sana linklerim baka baka höpürdetirsin. Forum ile aynı nickte wow armory'sine kulp takmaya çalışman da ayrı bir pathetic. Fazla ırgalama, birde devlet bahçeli matematiginle de çok hesap kitap işine girme, üstte zaten bahsetmişim level olayını bilmediğim için hp dps işini karıştırdığımı.
trollük ile moronluk arasında ince bi çizgi var ve sen onu geçeli çok oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...