Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pırlantanın ötvsi kalkıyor

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

"Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan" said:
Türkiye'nin kıymetli taşlar, mücevherat konusunda tahsil ettiği verginin oldukça düşük olduğunu belirterek, ''Bu kadar yüksek ve alamadığınız bir ÖTV ortalıkta varken, bir yerde biz devlet eliyle insanları kayıt dışına itiyoruz'' dedi"

Ne anlatmaya çalışmış burda ben anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Erdoğan'ların pırlanta ortaklığı

07.02.2009 / MİLLİYET

Başbakan Erdoğan'ın 'Tanımıyorum' dediği Ekrem Tosun'un açıklaması, Başbakan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın ve Burak Erdoğan'ın eşi Sema Erdoğan'ın Atagold Kuyumculuk'taki ortaklığını su yüzüne çıkardı. Ortaklık ticaret sicilinden gizlendi. Kılıçdaroğlu, 'Başbakan tanımıyorsa, oğlu Bilal Erdoğan'ın kulağını çeksin' dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

orta sınıf sistematik olarak yok ediliyor işte, sevgili büyüklerimiz başa geldiğinden beri bunla uğraşıyor zaten. ilginç olan, orta sınıfın abd ve avrupada da yok edilmeye çalışılması. emir aynı yerden geliyor demek.

amerikada orta sınıfı yok eden çinliler
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

"Tatar Ramazan" said:

Rte'nin oğlu mu damadı mı pırlantacı zinciri açmamış mıydı yakın zaman önce? Eğer öyleyse yanlış hatırlamıyorsam cidden pesss

olay bu zaten

Aynen öyle gerekli haberler internette. küçük oğlunu, ve büyük oğlununu eşi ortaklar. ilgili bir köşe yazısı burda buldum (adamı tanımıyorum ama söylediği şeyleri başka yerlerde de görmüştüm o yüzden koyuyorum linki)

http://haber.gazetevatan.com/Aldi_sozu_KDVOTVye_dedi_ki/223220/4/Haber

Hala AKPlilerin yolsuzluk yaptığı konusunda birini ikna etmem gerekirse ona sığır muamelesi yapcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...