Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bulent Ersoy ve cinsellik

Lyv

Öne çıkan mesajlar

abi diyorum ya: çok ilginç bir milletiz. içten içte herkes ibne galiba ben de anlayamadım. mesela bu barlarda çıkan adamların hepsi (fedon dışında) bir dönem gayimtraktı. herkes de şıkkıdı şıkkıdı gidip döktürüyodu. ama travestiye kafa göz gir, gay çift var diyince mahallede "temizlik" yap. çok dangalağız lan
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiom abi... sabah sabah annem geldi uyandırdı cart diye girdi koluma 1 kilo kan aldı "TAHLİL YAPİLCEK BUNLARLAN" dedi çıktı gitti odadan. onun kafasını yaşıyor olabilirim halen.
pismillah sesiyle uyandım zaten. kola girmeden önce besmele çekiyomuş. kızıcak bişey bulamadım "BU BESMELE DE YENİ Mİ ÇIKTI LAN?!" diye atarlandım. iğneyi hafif bi bastırdı uyarı olaraktan. sustum
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

bilmiom abi... sabah sabah annem geldi uyandırdı cart diye girdi koluma 1 kilo kan aldı "TAHLİL YAPİLCEK BUNLARLAN" dedi çıktı gitti odadan. onun kafasını yaşıyor olabilirim halen.
pismillah sesiyle uyandım zaten. kola girmeden önce besmele çekiyomuş. kızıcak bişey bulamadım "BU BESMELE DE YENİ Mİ ÇIKTI LAN?!" diye atarlandım. iğneyi hafif bi bastırdı uyarı olaraktan. sustum

nasıl bir aile o be
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

dürüst ol simdi, kaka ve idrar tahlili icin de örnek aldi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

tutup bill gates kadar zengin olacağımın garantisini verseler bile olmaz o cinsellik olayı, belki sevdiğim ve beğendiğim bir ünlüyle evlenme imkanı sunsalar, o da belki. fotoğrafını görmekten bile tiksiniyorum, gittikçe daha çok ucubeleşiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen yıl çalıştıgım yere gidip gelen eşcinsel bir müşterim vardı.
Bana bir geceliğine 45 50 yaşlarında zengin bir kadınla birlikte olmam için 5.000 lira filan teklif etmişti. Kadın sporculardan hoşlanıyormuş heheh.

Aptal herif, ramazan ayının ortasında oruçlu adama yapılacak teklif mi lan bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:

Bana bir geceliğine 45 50 yaşlarında zengin bir kadınla birlikte olmam için 5.000 lira filan teklif etmişti. Kadın sporculardan hoşlanıyormuş heheh.

Aptal herif, ramazan ayının ortasında oruçlu adama yapılacak teklif mi lan bu :D

çok fazla "konulu film" izliyosun heralde
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...