Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

klasik fenerbahce yine oyuncu attiralim diye hazirlanmis butun hafta samandirada belli.

topuzun kendini meloya taktirmasi, butun oyuncularin meloyu sarmasi, bir anda orada biten baroni gokhan emre falan dhsafsa.

yapmayin artik, teror ile kazanamiyorsunuz. azicik top oynamaya calisin pls.

bu arada sowun ilk golu de iptal edilmeliymis. ayak nerde oyle.

he kardeş he
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

serdar o pozisyonda indirmeye çalışıp beceremedi, arkadan dokundu. engin baytar olduğu için kırmalık sandınız.

gökhan ile hakan balta çarpıştı. gökhan da yerde yattı sonra.

2-0'ken semih iki kez, melo bir kez faulle kontra atak kesti, hakem "aman aman" diyip sarı kart çıkarmadı. ya da topu dağa taşa vuran emre çolak'a da vurmadı.

abartmak, troll'lemek ok de, başarısızlaştınız iyice.

Kesimalınki kırmızı verilebilecek pozisyondu. Kesin kırmızı değil ama kırmızı verilse de itiraz edilmezdi.

Balta-Gökhan çarpışmasında Gökhan 8/8 kusurlu. Çarpışma diye iki tarafı da suçsuz kaza gibi göstermek biraz kolaya kaçmak oluyo. Öyle kafasızca topa çıkılmaz. Balta dümdüz topa vururken bayağı yandan tosluyo Balta'nın kafaya. Tamam istemli değil ama en kötü kontrolsüz ayılıktan bi faul (hatta abartırsak sarı kart) olabilirdi.

Melo'nunki tam atak kesmelik değildi ismi çıktığı için öyle gelmiş. Ama semih'e kart verilebilirdi belki.

Bu arada maç başında Fener barcelona çirkefliği denedi kendini yere atıp, Melo Engin gibi bizim çabuk sinirlenen adamları attırmak için tahrik edip zorladı bi ama sonradan Aykut mu uyardı naptıysa düzeldiler. Emre dışında (onun da bireysel hali o zaten) devam etmediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bal değil, bala bi insan o pozisyonda durup vurmaz. Ama bi alex'in golü kadar teknik değil. Dağa taşa da gidebilirdi, muslera'nın üstüne de gidebilirdi, biraz ayağının dışıyla olsa orta kesmiş gibi bi top bile çıkabilirdi ordan. Denedi, ayağına güzel geldi, gol oldu.

Şahane bi gol ama aman aman bi teknik yok golde. Ama alex'in golü gol yani, top iyi geldi, adamın ayağı zaten klas, yapıştırdı.

İkisi de görsel açıdan çok güzel gol ama ilk golde şans faktörü de var işin içinde.

Bide fizban, en son beşiktaş 17/17 diyodu, ona benzediniz iyice. 9/9 derken 2/2 ye kadar düşersiniz dikkat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

onu ben de dusundum baya. sadece melo'nun pozisyonunda degil macta bir cok pozisyonda ayak tehlikeli kalktı diye oyunu durdurdu hakem. ama sallamadım pek acıkcası, ziegler kosup topu alana kadar millet seyretti. ikinci golde de melo seyrediyor bariz.

ayrıca fb'nin golleri cok guzel ama bizim ilk gol de hazırlanısı acısından kesinlikle mukemmeldi. bu sene zaten yaptıgımız en iyi is tek pas.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

http://spor.milliyet.com.tr/makaraya-bak-/spor/spordetay/18.03.2012/1516849/default.htm?utm_source=tribunn.com&utm_medium=urlshort

makaraların bozulduğu vs. belliydi zaten açılmamasından da şu aslan kuklası yüzünden iptal edildiyse iyi olmuş, ortalığı bayağı karıştırırdı.

Koskoca fenerbahçe cumhuriyeti o düzeneği adam gibi yaptıracak adam mı bulamamış lol. Yalana gel. Baktılar ortalık karışır, onu geçtim o kadar iddiaları yok maç için. Sonuç hüsran olur da 2 ay dalga geçerler diye yalana yattılar işte sfdssgfg.

Keşke yapsalardı ne geyik döndürürdük, ne güzel resimle hazırlanmıştı şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

DarKRideR said:

http://spor.milliyet.com.tr/makaraya-bak-/spor/spordetay/18.03.2012/1516849/default.htm?utm_source=tribunn.com&utm_medium=urlshort

makaraların bozulduğu vs. belliydi zaten açılmamasından da şu aslan kuklası yüzünden iptal edildiyse iyi olmuş, ortalığı bayağı karıştırırdı.

Koskoca fenerbahçe cumhuriyeti o düzeneği adam gibi yaptıracak adam mı bulamamış lol. Yalana gel. Baktılar ortalık karışır, onu geçtim o kadar iddiaları yok maç için. Sonuç hüsran olur da 2 ay dalga geçerler diye yalana yattılar işte sfdssgfg.

Keşke yapsalardı ne geyik döndürürdük, ne güzel resimle hazırlanmıştı şimdi.

dostum o işi arkadaşlarımız kendi imkanlarıyla, 1 hafta gece gündüz demeden çalışarak yapıyorlar.parayı bastırıp yapılan koreografilerin, bir anlamı olmaz yoksa.emek verilince anlamlı olur bunlar.

koreografi güzel ve ilk kez denenen birşey olcaktı ama teknik sıkıntılar olmuş son provada.playoff da uygulanır inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha haberi okumuyosun sallıyosun burda.

said:
Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın başrolünde bulunduğu koreografinin son denemesini maçtan önce yaptı ancak prova başarısız oldu.
Aykut Kocaman’ı simgeleyen maketi taşıyan makaraların çalışmaması yüzünden sarı-lacivertli yönetimin gösteriyi iptal ettiği öğrenildi. Koreografinin, Aykut Kocaman’ı, “aslan kuklası” oynatırken göstermesinin iptal kararında etkili olduğu bildirildi

Haber yanlışsa doğrusunu anlatacaksın o zaman. Okumadan yazmayın şuraya.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın başrolünde bulunduğu koreografinin son denemesini maçtan önce yaptı ancak prova başarısız oldu.
Aykut Kocaman’ı simgeleyen maketi taşıyan makaraların çalışmaması yüzünden sarı-lacivertli yönetimin gösteriyi iptal ettiği öğrenildi. Koreografinin, Aykut Kocaman’ı, “aslan kuklası” oynatırken göstermesinin iptal kararında etkili olduğu bildirildi

haber sallamasyon direk, bir kere koreografinin yönetimle en ufak bir alakası yok.iptal kararını bu işi yapanlar vermiştir.

onun dışında aslan kafası kesilcekmiş koreografide, zaten internette eli makaslı adam resmi var sadece.onun da aykut kocamanla alakası yok.benim duyduğuma göre perdeyi taşıyan halatlar kopmuş, o yüzden iptal etmişler.

son olarak kale arkasındaki koreografiler Ünifeb-Grup CK-Vamos Bien işbirliği ile yapılıyor.Maraton ve Fenerium altta yapılanları, yönetim para verip yaptırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...