Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

O zaman Stoch da Kadıköy'de GS galibiyeti göremedi lol..
"Tatar Ramazan" said:

fail
Stoch bu sene gelmedi ki, geçen sene de vardı takımda

çevir kazı yanmasın

allah bilir sen geçen sene kadıköyde kazandığınızı falan da sanıyorsundur

maç izlemeden ilgilenmeden gazeteden 10 yıldır kazanıyoruz diye okuyup sevinmek hava atmak falan da iyi taraftarlık tabii hehe
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

Sotto said:

O zaman Stoch da Kadıköy'de GS galibiyeti göremedi lol..
"Tatar Ramazan" said:

fail
Stoch bu sene gelmedi ki, geçen sene de vardı takımda

çevir kazı yanmasın
allah bilir sen geçen sene kadıköyde kazandığınızı falan da sanıyorsundur
maç izlemeden ilgilenmeden gazeteden 10 yıldır kazanıyoruz diye okuyup sevinmek hava atmak falan da iyi taraftarlık tabii hehe

He gülüm he kas sen daha ayar verecem diye, çocukla çocuk olamayacam geçiniz.

Asıl onu bırakın da neden diye kendinize bir sorun, içerde dışarda farketmiyor bu maçlar nerdeyse derbi olmaktan çıkacak arada 15 sene devamlı yenseniz kapanmayacak kadar hayvani fark oluştu artık.
Ama hala utanmadan bu tarz laflar ediyorsunuz ya cidden insan şaşıyor bu kafaya.

Gerçi ben Fenerlileri de anlamıyorum artık Cimbomu yenince dalga geçmek veya sevinmekte anlamlı veya değerli bir olay yok ki.
Zira bu hayatın gerçeği gibi gelenek gibi default bişi yahu Fener'in Cimboma olan üstünlüğü doğal seleksiyon olmuş bu artık insanlık tarihinde yer etmiş değişmesi imkansıza yakın bir fact yani
Sosyal ağlarda paylaş

Ohhhohhh siz olayı anlamamışsınız daha, tekil galibiyetlerden bahsetmiyorum ben, olmaz olmaz yani bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir, şans yaver gider belki de yenersiniz ama olay o değil

Artık ortada gelenek olmuş bir üstünlük var, 15 sene devamlı kazansanız anca eşitlenecek ve 60 gol kadar bir fark var, derbi olmaktan çıkacak nerdeyse Gs-Fb maçları, yani bunu bir maçta yapmadı Fb, futbol tarihimiz içinde artık oturmuş doğal bir anlayış bir gerçek bu
Sosyal ağlarda paylaş

ya Doruk kardeş rica edecem sen benim mesajlarıma cevap yazma, ignorladık say birbirimizi

Bi sen bi de Masquarade artık trollün profu olmuş çocuklarsınız, sizin mesajlarınızın elle tutulur cevap yazılır anlaşılır mantıklı yanı yok benim için

Yani ikinizle cidden muhatap olmayı istemiyorum, Masq ile bunu konuştuk özelden ve anlaştık. Sana da ahanda burdan aleni yazıyorum, umarım anlamışsındır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...