Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Bu arada mail aktivasyonu falan da yapılmıyo. Aşağıda ikinci kısımda yazmışlar

Announcements:
•If you are trying to contact support regarding a billing inquiry (such as double billed) and your issue has not already been resolved, please make sure that you contact us to get an incident number which can be found in the subject line of your email.
•If you're having trouble verifying your email address, you can play without verifying your email address by clicking "Play" on the Guild Wars 2 Launcher if you already downloaded the client. We're working to fix email verification, and you can verify your address once we do.
•Guild invites cannot be sent at this time. Additionally, some players who were in guilds have been kicked and cannot be reinvited. We're investigating.
•Error 9 means that your account does not have Headstart access. If you pre-ordered, as opposed to pre-purchasing, your Headstart access will start at 0:00 PDT, on August 27th.
•For information on other error messages, please click here.
•When sending in game mail be sure to send it to the 'Character Name' of the player who is the recipient of the goods, not the recipient's account/display name.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu instance işini acilen düzeltmeleri lazım

Ascalonian Catacombsa girelim dedik

bir türlü aynı instanceda buluşamadık dungeon içerisinde. 1 kişi dışarıda kaldı çıktık girdik 2 kişi kaldı , log out olduk girdik dışarıda buluştuk aynı anda girdik vs kafayı yedik 2 saat bıraktık.

ciddi sorun bu ya, mmorpg oynuosun, grupça aktivitelerin hepsi sakat (guild, party, dungeon)

acil çözüm şart.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu betadada oynamıştım 40-50 fps arası alıyordum şimdi oyunu açtım shadowu falan kapattım 15 fps anca alıyorum birde oyun karanlık gözüküyor anlamadığım bir şekilde.Sistemim
-MSI HD6850 Cyclone Edition
-i5 2500k
-8 gb ram
Bu sistemde bu kadar az fps alacağımı sanmıyorum bf3,max payne gibi oyunları hiç bir sorun olmadan yüksek ayarlarda oynadım.Böyle sorun yaşayan varsa veya çözümünü bilen varsa yardım pls
Sosyal ağlarda paylaş

waypointler ilerde guildler tarafında flana yapılabilcek galiba. onemli bi perk olur.

@Chastor
Aynı sistem bende aynısı tıpatıp 1920*1080 cozunurlukte hersey highda bi tek shadow kısık 55-60 fps alıyorum

bugun de nerdeyse az level aldım falan diyodum oturdum cooking 400 ledim baya level verdi sdf =) yarın da oturur armorsmithi 300 lersem tamamdır!
Sosyal ağlarda paylaş

yaşadığım en büyük sorunlar: guild hiçbir işe yaramıyor şu anda büyük sorun bence. yani ne guild chat e yazabiliyorum ne başka bir şey yapabiliyorum not ina guild diyor.
Ayrıca instance sıkıntısı çok büyük. kardeşimle birlikte görev yapıyım diyorum aynı instance a geçeceğiz diye akla karayı seçiyoruz. buna bir ayar çekilmesi lazım böyle iş olmaz çünkü. birlikte oynamak istiyorum arkadaşlarımla ama bir türlü beceremedik30 kere deniyoruz aynı instance a gelebilmek için. bir de mailimi verify edemiyorum çok anlamsız bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

bir de mailimi verify edemiyorum çok anlamsız bir şekilde.

•If you're having trouble verifying your email address, you can play without verifying your email address by clicking "Play" on the Guild Wars 2 Launcher if you already downloaded the client. We're working to fix email verification, and you can verify your address once we do.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

waypointler ilerde guildler tarafında flana yapılabilcek galiba. onemli bi perk olur.

@Chastor
Aynı sistem bende aynısı tıpatıp 1920*1080 cozunurlukte hersey highda bi tek shadow kısık 55-60 fps alıyorum

bugun de nerdeyse az level aldım falan diyodum oturdum cooking 400 ledim baya level verdi sdf =) yarın da oturur armorsmithi 300 lersem tamamdır!

lvl kaç oldun acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Chastor said:

oyunu betadada oynamıştım 40-50 fps arası alıyordum şimdi oyunu açtım shadowu falan kapattım 15 fps anca alıyorum birde oyun karanlık gözüküyor anlamadığım bir şekilde.Sistemim
-MSI HD6850 Cyclone Edition
-i5 2500k
-8 gb ram
Bu sistemde bu kadar az fps alacağımı sanmıyorum bf3,max payne gibi oyunları hiç bir sorun olmadan yüksek ayarlarda oynadım.Böyle sorun yaşayan varsa veya çözümünü bilen varsa yardım pls

Seninkinin hemen hemen aynısı bir sistemim var. ekran kartı aynı. En kötü 40 fps alıyorum. 90'lara kadar çıktığı yerler var. Sende bir sorun var gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...