Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/542498_10151081195219209_890115643_n.jpg

Guild Wars 2 is the number one best-selling game on Amazon... also number two, three, and five! Thank you all so much for your support–we're truly grateful! ~RB2

Wowu'da ssin içine almışlar çaktırmadan mesajı göndermişler :D
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler kusura bakmayin baktim bulamadim eger daha once bahsedildiyse affolla simdiden ozur dilerim...

Biz birkac arkadas guild wars almayi dusunuyoruz
Ama oyun pay to play ve free to play arasi birsey olacakmis en azindan biz oyle anladim
Simdi tam olarak neler parali olacak ?
Yani mesela daha iyi kilic daha iyi zirh icin mi para odeyecegiz
Content icin mi odeyecegiz
Tam olarak nedir birisi aciklarsa cok makbule gecer
Simdiden Tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak kozmetik değil aslında, kozmetik artı exo boost diyebiliriz, birde char slot, inv slot falan. Ama denildiği gibi, diğer oyunculara üstünlük sağlayacak bir şey yok, spvp de herkes eşit, wvw de daha curcuna, lvl 80 e tamamlanıyor, pve de daha önce max lvl a ulaşılabilir sadece, onu da çoğu insan takmaz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten pay to win item olmasın da. ulan xp boost iste herkes 1 kere alır 2 kere alır max adam gibi bisey yapsana. kim 1 saatlik boost a 2 euro verir ki? bi de sadece kill boost =(

soyle gunluk 2.5 euro ya da ne bileyim 5 gunluk 15 euro falan tadında olsa ilk karakteri kasana kadar full xp boost tutucak sekilde alırdım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...