Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cennetten arsa ayarladılar!

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

bu arada bizim çocuğun okulunda bugün öğretmeni(meb'e bağlı ilköğretim yani)peygamber efendimizin hayatıyla ilgili kitapçıklar dağıtıp ödev vermiş,nedense bizim ilkokul anılarımıza gözlerim daldı 30'lu yaşlardakiler bilir.sonra bir anda kendi kendime dedim ki anam irtica yine hortlamış ya yahu dedim ayy kaç kaç dedim kendi kendime korktum lan ahahahahahha
Sosyal ağlarda paylaş

90 larda izmir'de okudugum ilkokulda din ogretmenimiz cinlerin var oldugunu,onlarla ıletısım kurdugunu,doga ustu olaylar netıcesıyle savasları polıtıkayı ekonomıyı kontrol ettıklerını soylemıstı,her ders cınler hakkında konusurdu

bı gun ben bunu anneme bahsettım okulu basıp kadının agzına sıcmıstı,bu da boyle bır anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Norak said:

80.000 köle verilmiyor mu cennette herkese, baya büyük bi arsa olması lazım onun,

bunun villası var altından nehri var, kölelerin tahta kulubeleri var, pony ahırları var ohoo

bakire hurileri de dusunursek duşların da ıyı olması gerek

public rivers
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

90 larda izmir'de okudugum ilkokulda din ogretmenimiz cinlerin var oldugunu,onlarla ıletısım kurdugunu,doga ustu olaylar netıcesıyle savasları polıtıkayı ekonomıyı kontrol ettıklerını soylemıstı,her ders cınler hakkında konusurdu

bı gun ben bunu anneme bahsettım okulu basıp kadının agzına sıcmıstı,bu da boyle bır anımdır.

adam kısmen haklıymış yannız, ayıp etmişsiniz. dünyada gücü elinde bulunduran insanların çoğu öyle ya da böyle occult'la içli dışlı.

misal

http://www.millihaber.com/20110612/Ulkeyi-kara-buyu-yaparak-yonetmis.php
Sosyal ağlarda paylaş

dogru demiş işte uzaylılar herşeyi kontrol ediyo onlarda cin sayılır yeşil falan sonucta sdf, eti cin resmi konmamış hala yanlız dikkatimden kaçmadı değil.

bide kaçıncı katta alacağımızı nerden biliyorlar belki gencim daha bi sürü günah işlicem gideceğim kat değişecek? sonra kalakalmayalım orda öle
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar 100% garantili çalışıyor. gidip de arsamı alamadım diyen var mı ? Yok. Böyle garantiyi veren firma yok.

Ne demiş Yahya Kemal Beyatlı Sessiz Gemi şiirinde.

said:
bir cok gidenin her biri memnun ki yerinden
bir cok seneler gecti, donen yok seferinden

http://www.youtube.com/watch?v=uQCxieznwIE
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Millet kafayı yemiş ya. Milli gazetede büyü atmış haberleri falan var. Sanki yugioh evreninde yaşıyoruz. Hocanın World of Darkness kitaplarıyla kafası bulanmış sanırım :/ Küçük yaşta satanist kitap okuyunca böyle oluyor demek. Ups...

kaynak milli gazete değil ki, bunların eski hizmetçisi kitap yazıyo orda anlatıyor. nette baya döndü bunun muhabeti hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...