Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve trial oluyormu?

PiJAJE

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben bir uzay simulasyonu hastasıyım... bu hastalık freelancerdan başladı ehee ... bu oyunun 1 4 günlük triali varmış fleplanette ama kapandı galiba... böle kullanıcılar trial atabiliyormu? eğer atılıyorsa varsa fazlalık atarmısınız bana denemek için..
mail [email protected] bu aralar wow kasıyorumda o beni pek sarmadı oynamam herhal bakalım eve güzelse dalarız buna...[signature][hline]Şu an yaşıyorsun ... Peki hiç ölümü ve ölümden sonrasını hiç düşündünmü?
www.huzuradoru.com
www.harunyahya.org
Sosyal ağlarda paylaş

oyun uzay simülasyonu gibi değil şimdiden haberin olsun.. :)

trial vardı 14 günlük, resmi sitesinden indirip deneyebilirsin sanırım devam ediyorsa..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlish hatirlamiosam..

www.mmorpg.com/eve_trial.cfm

naha burdan 14günlük cd-key alabiliosun ama basta siteye üye olmak zorundasin..

[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Scorpion Class Battleship Vampire / Member of Sol İnvictus
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 15 Ekim 2004 14:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected]
[email protected]

her ikisi de yada ikisinden birisine gönderirsen sevinirim.Mmorg dan cd keyini aldık diyelim eve nin sitesine girip cd-key kısmına yazacagız ve eve-onlinedan indirdiğimiz dl ile de mmorg.com dan aldıgımız kullanıcı adı ve sifresi ile oyuna dahil mi olacagız yoksa başka bir işlem yapmamız gerekiyor mu?

Ve yardımın için teşekkurler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...