Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 haftadır istifa eden banka CEO'larının sayısı 81'e çıktı

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Sovereign said:

Sebep yok, bilen bilir dediğim şey sayının ilk 9 sonra 34 şimdi de 81e çıkması, bilinen bir sebep yok sadece izliyoruz.

Haberleri okumadım ama listenin yarısı için yapacağım yorum şudur:

Bonus.

2012'nin maaş artışı ve bonus havuzları %30 - %70 seviyesinde azaldı çoğu bankada (public knowledge), e tabi yüksek pozisyonlarda bulunanları da vurdu bu düşüş.

Üst düzey yönetimde olmayanların sayısı da raporlanabilse de asıl eğlenceyi görseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ilginç bir şekilde bu hala devam etmekte..

Son sayı 177+80=253

Burdan takip edebilirsiniz: http://www.facebook.com/MassResignations

Günde 10 CEO/board member ya arrested ya resigned.. Bu verdiğim linkte günlük updateler var. Son 10 gündür her gün yayınlanan günlük resign/arrest listesine baktığınızda durumun hakkaten çok tuhaf olduğunun farkına varıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi bak her ne kadar komplo teorisyeni olsan da ben öyle hiçbişeye körü körüne karşı çıkmam. ama arkadaş bu sayıları her verdiğinde bir aratıyorum. bir tane güvenilir kaynak çıkmıyor. nerede komplo teorisi sitesi var bunlarda çıkıyor sadece.

GERÇEKLER BİZDEN SAKLANIYORE!!!11 demeden verebileceğin güvenilir kaynak var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

abi bak her ne kadar komplo teorisyeni olsan da ben öyle hiçbişeye körü körüne karşı çıkmam. ama arkadaş bu sayıları her verdiğinde bir aratıyorum. bir tane güvenilir kaynak çıkmıyor. nerede komplo teorisi sitesi var bunlarda çıkıyor sadece.

GERÇEKLER BİZDEN SAKLANIYORE!!!11 demeden verebileceğin güvenilir kaynak var mıdır?

burda hepsinin listesini ve listedeki hepsinin alındığı haber linklerini bulabilirsin.

http://www.facebook.com/MassResignations
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...