Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahilde Koşmaya Çalışan Ham Adam

axedice

Öne çıkan mesajlar

şimdi bu söyleyeceklerim denenmiştir ve bi tarafımdan kan çıkmıştır resmen..

şimdi arkadaşlar acemi birliğimi zırhlı araç bölüğü bilecik söğüt(belasını versin oranın) inanılmaz bir yüksekliği olan adamı felç eden bir yapıya sahiptir.uzun dönem yaptığım için,acemi birliğinin ilk 28'ini geç,16 kilo verdim 55 günde ,nasılmı?

arkadaşlar ilk 10 gün non-stop yürütüyorlar her gün 4.5 km anfi o arada yat kalk süründe oluyordu tabii,sabah öğlen git gel 9 km,öğleden akşama git gel 9'da öyle 18 km spor v.s işin içine girince ortalama günlük 25 km yürüyüş yapıyorduk.

sonraki 10 gün hafif tempo koşu başlıyor buda o 25 km'nin haricinde eşofmanlarla öğleden sonra 4.5 5km bozuk zeminde hafif tempo koşu

son 25 günde de non-stop 4.5 km 11 dk'mıydı neydi it gibi koşturuyorlar ve arkandan bölük komutanı geliyor,yemin ediyorum 98 kilo 175 boydan 175 boy 80 civarına düşmüştüm yani size bunu tavsiye ederim bu tarzı uygularsanız garantisini veriyorum her başarıya ulaşırsınız hatta olimpiyatlarda altın madalya'ya bile

edit:arkadaşlar rakamlarda hatam olabilir kusura bakmayın anımsama sonucu yazılmış şeyler:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...