Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızların sizi ''tatlı'' bulması

Black_Hand

Öne çıkan mesajlar

kozalak said:

çok cool sun sıfatını söyleyenler oldu ordan biliyorum yani. ama bu çok cool sun diyenler yaklaşamıyordu bana. gözlerinde fazla mı büyütüyolardı acaba...

olabilir,biraz daha sıcak davran sende,buzdolobı gibi olma=)bu sefer de coolsun diyip tanıyınca "amann sen de normalmiş bu" diyip daha çabuk yıkılır kızın gözünde imajın.

baştan cool durup karizmatik olup sonra en ufak ofsaytında bu özelliklerin erimeye başlayacağına; seni tanıdıkça,kızın gözünde karizmatikleşmen daha iyi olabilr.
Sosyal ağlarda paylaş

soğuk biri değilim zaten. sadece ilk bakışta öyle bi izlenim bırakıyorum karşı tarafta(bu geri bildirimi de aldım). bir de duruma göre değişiyor ama yeni tanıştığım biriyle 2 saatte kanka olan biri değilim. yavaş yavaş ısınıyorum insanlara. ama bu süreç içerisinde de soğuk davranmıyorum.
neyse ya konu nereye geldi
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

said:

Şunda tam özel okul apaçisi tipi var. Normal apaçiden farkı da pahalı kıyafet işte. O yüzden devlet okulu değil özel okul apaçisi.

şu apaçi sevgisi nedir hiç anlamadım zaten.

şununla gelin, canımı yiyin, ama ne yani bu üniversitede de apaçi peşinde dolanan kızlar. nasıl bir hayat, nasıl bir yaşam.

http://a1202.hizliresim.com/u/q/2y7jb.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...