Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Projenizi Destekliyoruz / TRserv Networks

TRSERVinc

Öne çıkan mesajlar

Hertürlü küçüklü büyüklü Projeye Katkıda bulunuyoruz eğer gerekli ise sponsor oluyoruz yada gerekli hizmeti ücretsiz veriyoruz.

iletişimi Buradan ÖzelMesaj veya [email protected] adresine mail ile kurabilirsiniz.

Ayrıca sormak istediğiniz hertürlü soruyu buradan forumda sorabilirsiniz.

Diğer hizmetler:
Sadece Paticik Üyelerine ;
-ücretsiz test alanları
-Ücretsiz Hosting,
-Ücretsiz Download Alpha test...
-diğer isteğe bağlı ücretsiz eliminzden geldiğince yapabileceğimiz herşey!
Sosyal ağlarda paylaş

TRSERVinc said:

Hertürlü küçüklü büyüklü Projeye Katkıda bulunuyoruz eğer gerekli ise sponsor oluyoruz yada gerekli hizmeti ücretsiz veriyoruz.

iletişimi Buradan ÖzelMesaj veya [email protected] adresine mail ile kurabilirsiniz.

Diğer hizmetler:
-ücretsiz test alanları
-Ücretsiz Hosting,

iyi bir projeyi sizde ücretsiz barındırmam. Değil projeyi barındırmak projenin adını bile size söylemem ki. (fikir herşeydir)

Gelse gelse bir kaç forum, mmorpg emulator sunucu projesi filan gelir. Onlarda bir kaç aylık ömrü olur.

12 senedir bu sektördeyim. Ben böyle bir ilişkiden doğan iyi bir proje bilmiyorum.

Madem güzel sunucularınız var boşta, mesela sanal masaüstü (cloud-computing ile tadından yenmez) gibi bir proje yaratın insanlar kullansın ücretsiz sizde çok güzel reklam yapmış olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

ucretsiz test alanlarindan kastiniz nedir? proje derken sadece web based islerden mi bahsediyosunuz?
misal ben ative directory ortami kurup test yapmak istedim, var mi oyle bi imkan?

Şuan için Web Based internet üzerinden olan tüm işleriniz için, bu hobby olarak kurdugunuz bir blog bile olabilir.
Büyük istekleriniz için sadece bizi ikna etmeniz gerekir mesela Günlük 1milyon Download yapacaklar şu dosyayı diyorsanız Ne için olduğunu konuşmamız gerek.

Mesela En ufak uğraşlarınız bile olabilir(iphone app yaptınız site yaptınız sergileyeceksiniz/Yada şirketiniz için belli bir upload download sitesi kurdunuz/yada test web sayfası) sadece destek olmak amacımız.
Destek olurken reklamımızın olmasınıda sadece rica ediyoruz tabiki ücretsiz hostlara yükleyebilirsiniz dosyalarınızı ama abarti reklamlar la karşılaşma riskiniz yüksek. Abartı reklam olmasa da ozaman TRserv seçmemek için bir nedeninniz olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tcpip said:

TRSERVinc said:

Diğer hizmetler:
-ücretsiz test alanları
-Ücretsiz Hosting,

iyi bir projeyi sizde ücretsiz barındırmam. Değil projeyi barındırmak projenin adını bile size söylemem ki. (fikir herşeydir)

Gelse gelse bir kaç forum, mmorpg emulator sunucu projesi filan gelir. Onlarda bir kaç aylık ömrü olur.

12 senedir bu sektördeyim. Ben böyle bir ilişkiden doğan iyi bir proje bilmiyorum.

Madem güzel sunucularınız var boşta, mesela sanal masaüstü (cloud-computing ile tadından yenmez) gibi bir proje yaratın insanlar kullansın ücretsiz sizde çok güzel reklam yapmış olursunuz.

Anlıyorum Fikiriniz okadar süper se Gidip noter den patentleminizi biz zaten söyleyip destekliyoruz.

Herhangi bir Reklam geliri beklentimiz olmadığın içinde kimsenin gelip gelmemesi gibi bir beklentimiz de yok. Ömürleri ile ilgilide sorunumuz yok. Bu Proje dememiz kafa karıştırmış olabilir Hali hazırda olan sitenizide sıkıntıdaysanız barındırabiliriz.

O dediğiniz Cloud-Computing olayı için muazzam Lisans ücretleri ve donanımlara Muazzam paralar harcamamız gerekir. Hali hazırda olan imkanlarımız ile birşeyler yapmaya çalışıyoruz Dediğim gibi bir gelir beklentimiz yok. Gelir beklentisi olmadığımız biyer içinde atıyorum Milyon Dolar değil 100Bin bile harcayamayız.
ortalama 25 server ve Toplamda 250+ Gbit Hat çıkışımız var
Sosyal ağlarda paylaş

Tcpip said:

Fikirlerin, yazılım ve web projelerin patent'ini alamazsınız.
http://www.tpe.gov.tr/portal/default2.jsp?sayfa=125&konu=10

Marka, logo patenti alınır en fazla.

batuhan said:

Noterden patentlemek iyiymiş

http://www.tpe.gov.tr/ Yapıyor Patent olayını benim orda dediğim Fikirinin ona ait olduğunu tastiklemesi Noter de Bu çok işe yarıyor yani . Mahkemeyi direkt kazanıyorsunuz.

Biraz araştırın bence Biz 20 Yıldır bu işin içindeyiz. Tabi ki herşeyi biliyoruz diye bir iddamız yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...