Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

server bakim?

Miraul

Öne çıkan mesajlar

said:
sirplaya-, 25 Eylül 2004 10:00 tarihinde demiş ki:
Cemre ben Algus'u 21 yaptim...
14 saat cikmadim simdi daha yeni yaticam 14 den 21 yaptim kasinca oluyor abi kasmayi biliceksin :)

Rekor bende suanda paticik'de 14 saatte 14 ten 21 yapan :P

Hadi bana iyi uykular.

Hulaaaa...
Sosyal hayat?
Gel bi dışarı çıkıp 2 bira falan içelim gebericen bilgisayarın başında...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 25 Eylül 2004 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Server yanılmıyorsam gün aşırı bu saatlerde 15 dakika ile yarım saat arası bir bakıma alınıyor. Yani çökmüyor. Ayrıca şu an serverın kapalı olmasının sebebide yeni patch gelmesi.[signature][hline]Keyzar-Scrapper/ Kagari-Blaster/ Toxygen-Defender/ Imperiar-Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir patch sayesinde connecting ekranında bekleme olayına bir kez daha hoşgeldiniz
En yakın zamanda delirmeniz dileğiyle

Hala bağlanamadı 2.4 mb lık bi patch için yarım saatte 3 kere modeme restart 5 kere de makineye restart attm[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

Alexi_Septimus, 30 Eylül 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
O kadın öksürdüğünde portal açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef yok, benim yapacağım gibi makinanı yatmadan önce açık bırak, sabaha update olmuş olur. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Saat 4 den beri updaterı eve geldikçe kapayıp açıyorum tekrar çıkıyorum eve tekrar uğruyorum tekrar kapayıp açıyorum vs vs hala tık yok yatarken dokunmayacam hep açık kalıcak valla olmassa naparım bilemiyorum =)[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Keyzar, ben, Kapıkulu aynı problemi yaşıyoruz, "Can't connect to DB server". Bağlantılar da farklı, ADSL ve Kablo.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede işte aynısı ve de demin girdim bütün serverlar up gösteriyor . Server seçme bölümüne kadr giriliyor ama anlamadım neyse çıkıcam zaten birazdan gece gelince düzelmiş olur heralde[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

CoH : Cursus Novatron
Xaenin Aurion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...