Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ESL Country Championship Starcraft2 Başlıyor

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Her şeyi anladım da Şu "biz haftada şu kadar saat oynuyoruz onlar bizden daha fazla oynuyor o yüzden başarısızız" bahanesini bırakın lütfen. Ya da onlar bu işi mesleği olarak görüyor bu işten para kazanıyor bahanesini. WhiteRa sc2 den para kazanmak için mi oynuyor, Incontrol'un gerçekten paraya mı ihtiyacı varda o seviyede bir oyuncu ? Day9 evinin kirasını ödemek için mi her gece stream yapıyor ? Bu adamlar bu işe zaten gönül vermiş,belli bir yere gelmişler, çok oynadıkları için o seviyede değiller. Bunlar çocukça bahaneler. Ha şunu derseniz anlarım "Türkiye'de sc2 oynayan yeterli oyuncu yok, community olarak henüz olmamız gereken yerde değiliz" ki Bürşat bana göre Türkiye'de sc2 ye en çok katkısı olan kişidir o olmasaydı heralde ggcuplar offline organizasyonlar bile yalan olabilirdi, ladder kasmaktan öteye gidememişte olabilirdik.

Ayrıca burada herkesin trollük yapmamak şartıyla eleştiri yapma hakkı var ki zaten bu eleştirileri değerlendirip ona göre kendimizi geliştiricez. Bir eleştiri gelince hemen liseli ergenler gibi rage olup terslemeye gerek yok. Hep bizi övün övün eleştiri hiç yapmayın biz hep en iyiyiz mantığıyla zaten bir yere gelemeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda eleştiri yok. Trolleme ve sataşma var sadece. Eleştirilecek bir durum da yok zaten. Neyin eleştirisi bu? Türkiye'de daha iyi 2v2 takımı var da biz mi oynatmıyoruz? Master ligin altını üstüne getiren bir ekip var da biz birilerine torpil geçmek için mi onları takıma dahil etmiyoruz? Türkiye'nin potansiyeli belli, bu potansiyelin altında mı sonuç çıkarıyoruz da eleştiriliyoruz? Mersin İdmanyurdu'nun kalecisi "Niye Casillas gibi değilsin?" diye eleştirilebilir mi? Tabii ki de şu an Türkiye'deki oyuncu havuzunan çıkanlarla Polonya'yı yenmemiz mümkün değil. 2v2'de en iyi oyuncularından ikisini oynatan Polonya'yı yenemememiz bir eleştiri konusu olmaz, öyle bir potansiyel yok çünkü. Çok zor olanı başarıp bu takımdan bir maç almayı başaran oyuncular takdir edileceğine onlara saldırılması çok saçma geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır zaten kimse sizden adamları tokatlamanızı beklemiyordu.Afedersiniz ama bir tarafınızı da yırtsanız yapamazsınız zaten de.Bir kişi kendi yorumunu söyledi diye de bu size insanların kişiliklerine karşı direk hakaret etme hakkı vermez.Eleştirenin zaten kendi düşüncesidir o gerektiği kadar muattap olunup cevabı verilir o kadar.Biri de kalkmış trollemiş hiç bir şey yazmazsın olur biter.Ha ama en ufak iki cümleye de hannibal44'ün de dediği gibi liseli ergenler gibi rage'e girecekseniz işimiz iş doğrusu...
Sosyal ağlarda paylaş

Ne idüğü belirsiz bir troll'e gülerek destek veren, nereden geldiği belli olamyan bir kuyruk acısıyla her fırsatta bana saldıran ya da bana saldıranları destekleyen bir adamın ağzına hiç yakışmıyor başkalarını liseli ergenlikle suçlamak. Yazdı bir şey, cevabını da aldı. Cevap doğru değilse nereye karşı çıktığını söylersin, söyleyemiyorsan da susarsın.

Ayrıca kimse bizden Polonya'yı yenmemizi beklemiyorsa 2-1 geçen bir 2v2'den sonra ağzını açmaz insan değil mi? Çünkü beklenen bir sonuçtur, hatta beklenen sonuç olan 2-0'ın üstüne çıkılmıştır. E bu durumda hala saldırmak için saldırılıyorsa bunun iyi niyetli olduğunu düşünen gerizekalıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Hannibal44 said:

Her şeyi anladım da Şu "biz haftada şu kadar saat oynuyoruz onlar bizden daha fazla oynuyor o yüzden başarısızız" bahanesini bırakın lütfen. Ya da onlar bu işi mesleği olarak görüyor bu işten para kazanıyor bahanesini. WhiteRa sc2 den para kazanmak için mi oynuyor, Incontrol'un gerçekten paraya mı ihtiyacı varda o seviyede bir oyuncu ? Day9 evinin kirasını ödemek için mi her gece stream yapıyor ? Bu adamlar bu işe zaten gönül vermiş,belli bir yere gelmişler, çok oynadıkları için o seviyede değiller. Bunlar çocukça bahaneler. Ha şunu derseniz anlarım "Türkiye'de sc2 oynayan yeterli oyuncu yok, community olarak henüz olmamız gereken yerde değiliz" ki Bürşat bana göre Türkiye'de sc2 ye en çok katkısı olan kişidir o olmasaydı heralde ggcuplar offline organizasyonlar bile yalan olabilirdi, ladder kasmaktan öteye gidememişte olabilirdik.

Ayrıca burada herkesin trollük yapmamak şartıyla eleştiri yapma hakkı var ki zaten bu eleştirileri değerlendirip ona göre kendimizi geliştiricez. Bir eleştiri gelince hemen liseli ergenler gibi rage olup terslemeye gerek yok. Hep bizi övün övün eleştiri hiç yapmayın biz hep en iyiyiz mantığıyla zaten bir yere gelemeyiz.

Babasının hayrına mı oynuyor bu oyuncular Day9 para kazanmak için stream yapıyor tabii ki başlama nedeni bu olmayabilir fakat şu anda amacı para kazanmak çünkü bu adamın başka bir mesleği yok aynı şey Whitera ve Incontrol için de geçerli bu adamların meslekleri bu para kazandıkları iş bu Türkiye'deyi bırak ben e-spor olayını bir kariyer olarak görmüyorum şu anda mükemmel bile oynayabilsen 25-30'dan sonra yapabileceklerin çok sınırlı zaten bu yüzden Avrupanın belki de en popüler oyuncusu Stephano bir yıl sonra Starcraft'ı bırakmayı düşünüyor çünkü e-spor dediğimiz olay mantıklı bir kariyer tercihi değil bir de buna Türkiye faktörünü eklersen çok da mantıklı bence savunma nedenlerimiz. Ben 5 gün okul 2 gün dershaneye gidiyorsam öss için çalışıyorsam tabii bu adamlarla kapışmamı bekleyemezsin diye düşünüyorum.

Belki bizim de zamanımız olsaydı stephano olmazdık da orta seviye bir avrupa prosu çıkmamasının tek nedeni zaman tamamen. Bahane falan yok yani kötüyüz bu kadar zaman olsaydı da daha iyi olurduk. Her oyunda böyle bu belki çok özel bir yetenek çıkmayabilirdi fakat kesinlikle turnuvalara gidebilecek prolar çıkardı.
Sosyal ağlarda paylaş

@Spartacus Olm sen ne içip buraya yorum yazıyorsun ? (Edit: Söyle biz de alalım ondan :D)Sen kimsin ki sana saldırsınlar ? :D Nedir bu afra tafra anlamadım gitti...İstersen forumun anahtarını verelim sana buranın cengaveri gibi takıl.Ha seni neden ergenlikle suçladığımı bir önceki sayfada yazdığın yoruma bakarak anlayabilirsin..Önce insan gibi konuşmayı öğren ondan sonra gel burada oyununuza karşı eleştiri yapanlara cevap ver.Sonuç zaten iyi buna da bir şey diyen yok.Trolle gelecek olursak ezelden beri var zaten bu forumda ta communitynin starcraft 2 ile yeni yüzlerle tekrardan başladığı günlerden bu yana.Yani yeni bir şey değil o yüzden sadece sana spesifik olarak yapılıyor gibi algılaman da ap ayrı bir garip.
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli böyle kendini kaf dağının tepesindeymiş gibi gördükten sonra sana daha çok sataşırlar.Dediğim gibi 2 milli maça çıktın da dünyayı mı kurtardın :D:D:D:D:D.Bu cümlelerin bana şunu hatırlattı.
http://www.youtube.com/watch?v=Ufa1IBWuc5g&feature=related

Saf ayağına da yattığım yok.En azından ben senin gibi burada insanların kişiliklerine dair hakaret edecek kadar kendimi düşürmüyorum.

Neyse gereksiz argüman uzamasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Sataşmaların benim milli takımda oynamamdan önceydi o yüzden saçma sapan bahaneler uydurma. Kendimi üstün gördüğüm falan da yok. Hayaller aleminde yaşamaya devam edebilirsin. Topluluğa hiçbir katkısı olmadığı halde ahkam kesen, oyunu oynamayan, kendi nickiyle bile yazamayan adamlara anladıkları dilden cevap veririm; bunun kendini üstün görmeyle alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha işine gelince çevir kazı yanmasın işine gelmeyince ben bilir kişiyim ben yaparım en iyisi budur ayakları...Vay be.İşte ben de burada senin anladığın dilden konuşuyorum kardeş.Bir laf vardır çok yazmak isterdim ama rtük forumu kapamasın sonra....

Nedir bu topluma katkısı olmayan insanlar ayağı ? Akademide iki ders verdin diye mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

O diiilde zaten şurda kaç kişiyiz bi de kavga etmiyonuz mu ne ezik adamlar olduk çıktık bu sc2 ile yaa.

Trole gelmeyelim her mesaja sazanlamayalım.

Bu arada Bilirkişi Sparta aslında daha haklı ama gene herkese laf yetiştirme derdine düşüp, trollenip boşuna kendini paralıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dönem dönem oluyo şimdi bahar geliyo ya olur böyle kanı kaynıo herkesin sadfa. spartacus gibi adamlara çok ihtiyaç var. herkesin herkese göre bi irilti huyu elbet vardır.

mesela bende sensei abinin bir huyuna ayarım. istanbula gel kardeş bi gezdirelim eğlendirelim demiyor hiç illaha biz zorla davet ettircez.

bu yüzden ben okey veriyorum seçkin bana 7/24 ayar verebilirsin.24 ayar külçe atın yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

mesela bende sensei abinin bir huyuna ayarım. istanbula gel kardeş bi gezdirelim eğlendirelim demiyor hiç illaha biz zorla davet ettircez.

Bak şimdi olmadı bu... Madem camiada hakkımızda böle söylentiler mevcut, düzeltmek de bize düşer, İst'e ziyarete geldiğin ilk görüşmemizde bendensin :)

Ayrıca bu camiada kim İstanbul'a geliyorum abi ben, içicem dedide biz yolda bıraktık :P

Spartacus gelsin onu bile el üzerinde ağırlamazsam naMert'im :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
sene 2012 önceki sayfalara bakıyorum
sonra hatırlıyorum
sene 2003-2004 http://www.scuniverse.com/forum/turkiyedeki-sc-durumu-t1879.html
http://www.scuniverse.com/forum/cok-kez-kulland-g-n-z-lamer-in-anlam-n-biliyormusunuz-t427.html

kafa aynı kafa, o yüzden de bi şey olmuyor bizden
oturun her postu okuyun şu an söylediklerinizin aynıları söyleniyor.
belki bunları 10 sene önce zaten yapmışar diyip değişmeye çalışırız
Sosyal ağlarda paylaş

Ivanov said:

sene 2012 önceki sayfalara bakıyorum
sonra hatırlıyorum
sene 2003-2004 http://www.scuniverse.com/forum/turkiyedeki-sc-durumu-t1879.html
http://www.scuniverse.com/forum/cok-kez-kulland-g-n-z-lamer-in-anlam-n-biliyormusunuz-t427.html

kafa aynı kafa, o yüzden de bi şey olmuyor bizden
oturun her postu okuyun şu an söylediklerinizin aynıları söyleniyor.
belki bunları 10 sene önce zaten yapmışar diyip değişmeye çalışırız

Hocam sen aylardır nerelerdeydin yaa....
:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...