Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ESL Country Championship Starcraft2 Başlıyor

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

polonya vs türkiye
kadro : http://www.esl.eu/eu/sc2/country_championship/2012_groupstage/match/25351788/?killcache=true

stream : http://www.twitch.tv/eslturkey

silip ve sea 1n1 ler oynancak bugün sadece

community olarak maç günü online olmayan mufduu, spartacus, enjiin ve ulikingi topa tutun pls :P
Sosyal ağlarda paylaş

1w1de 2-0 yenildim üzülmedim,
2w2de oynayacağımı öğrenince üzüldüm çünkü türkiyede herkes 2w2 dünyanın en iyi oyuncuları.

rakip diestar + tefel miş filan önemli diil. biz neden bu ikiliden bir el almış oyuncularımıza yüklenmiyoruz ki?
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Diestar-Tefel'e karşı maç alan bir takımı eleştirmek de bambaşkaymış. 2v2'deki ülke olarak en üst seviye bu, bir diğer değişle biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. 2v2 tecrübesinin eksikliğine rağmen gayet iyi oynamış Sea-Uliking.

Daha iyisini yapmaya çalışmıyorsunuz ki .. 2-2 takımı var mı ? 2-2 üzerine ladderda alıştırmalar yapan, taktik geliştiren takımımız var mı ? Benim belirtmek istediğim şey bu.
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Memphis said:

kimse sana inanmasada ben yürekten inanıyorum ve destekliyorum

spartacus ve ekibi daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.
(tu)

Hahahaahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D
İstediğiniz kadar gülün, gerçek bu. Bırakın topluluğa katkı yapmayı kendine bile yararı olmyan adamların dalga geçmesini ciddiye alacak değiliz.

said:
Daha iyisini yapmaya çalışmıyorsunuz ki .. 2-2 takımı var mı ? 2-2 üzerine ladderda alıştırmalar yapan, taktik geliştiren takımımız var mı ? Benim belirtmek istediğim şey bu.
Türkiye'deki oyuncu havuzu belli. 1v1 master'da bile bir avuç oyuncu var. Bir de bu bir avuç 1v1 oyuncusundan iki tanesine 1v1'i bırakın diyerek 2v2'de üst düzey oyuncu yetiştirecek lüksümüz yok. Gönüllü olarak çabalayıp üst düzey master'a çıkan bir 2v2 takımı olursa biz de mutlulukla onları oynatırız. Elde olan şartlar içinde en iyi oyunları sunuyor oyuncular. 2v2 takımının geliştirilmesinin gerekliğinin biz de farkındayız, bunu Almanya maçında bizzt ben söyledim ama bu sana İki tane GM oyuncusunun oluşturduğu takımdan maç alan oyunculara "hiç 2v2 oynamadınız mı" gibi salak saçma saldırma hakkını vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

bölümde bir süreden beri gerilim var anladığım kadarıyla, hatta kabak tadı bile vermeye başladı.

her şeye cevap vermek zorunda değilsiniz, beğenmediğiniz mesajları okuyun geçin.

sizin yüzünüzden günde 10 mesaj falan okumak zorunda kalıyorum hiç hoşuma gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@inyourmind
Sen nesin hacı nedir katkın bu community'e de her yerde yorumun var bu kadar eleştiriyorsun da bu kadar kötü olduğunu düşünüyorsanız, Memphis'le beraber takım kurun kasın gelin 2v2 spotunu alın yoksa saçma sapan eleştirmeyin oynadığımız adamlar progamer yani bu işten para kazanan adamlar, meslekleri bu adamların. günde 8-10 saat oynuyorlarsa benim haftalık oynama sürem kendimden örnek verirsem 15 saat'i genelde geçmez. Önce eleştirmeden önce elimizdekilere bakalım lütfen Milli Takım denilen olay sadece kişisel çabalarla bir takım olsun da temsil edilsin diye yapılan bir olay, daha oynamayı bile bilmeyenlerden tavsiye alacak değiliz heralde. Biz de o kadar iyi değiliz tabii ki ama Türkiye'de ki en iyiler bu takımın içindeyse de yapacak bir şey yok yani elimizdeki en iyiler bunlar.

Ayrıca not olarak vereyim ben hayatımda 10-15 tane falan 2v2 maçı attım 1 yıl önce falan onlar da, Sea'yle attığım ilk maçtı tamamen uydurarak gittik yani. Dediğim gibi ben 2v2 atmak bile istemedim benden başka kimse yoktu diye oynadım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

@yildirimokur
eslnin cw ve nationalwar sistemine dair en ufak bir fikrin olmadığını düşünüyorum ve bunu normal olarak görüyorum. bence de sistem saçma. ama takımlar 10ar kişilik seçiliyor. ve emin olun tr gibi "pro gaming" olmayan bir ülkede bu 10 kişi içinden maça çıkcak 4 kişi aynı anda bulunamama olasılığı da çok yüksek, insanların zamanı müsait olmayabiliyor.
elimizdeki 10 kişiden 4 kişi ayarlamak zor olabilirken -2 kontenjan verilip 2w2 takımı kurmak bence pek gerçekçi değil.
çünkü 8 kişiyle 1w1e 4 kişi çıkarmak çok daha zorlu olabilir.
ama eğer ki 1w1 de çok iddalı bir takımımız olsaydı takımdaki 10 kişiden 2 kişiyle 2w2 için bolca pratik yapıp 2w2 kasmaları istenebilirdi.
pembe pencere yerine gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşırsak(bunu daha önce de söylemiştim); fena bir oyuncu topluluğumuz yok fakat bir avuç master lig olan bir ülkede (GM den bahsetmiyim bile) ve gelebilecek en güçsüz rakip mid+ GM olan bir turnuvada daha öncelikle 1w1e oyuncularına odaklanılmalı kanımca. ileride olur da elimizde 1w1 maçlarında banko 2 tanesini kazanır diyebileceğimiz kalitede 4 tane oyuncumuz olur işte o zaman senin dediğin gibi kontenjana 2 kişi yalnızca 2w2 için alınır (bu arada 2w2 sadece eslde var). ama bence şu aşamada insanlara saygısızca eleştiri yapmak hiç hoş değil.

@spartacus
trollerle polemiğe girmeye gerenk yok.

@huun
adam haklı dağılalım.

@uliking
ilk oyun seni biraz ben yanıltmış olabilirim, ben hellion ling geleceğini düşünmüştüm ve skypeta da sana bunu söylemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...