Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ESL Country Championship Starcraft2 Başlıyor

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Ivanov said:

sene 2012 önceki sayfalara bakıyorum
sonra hatırlıyorum
sene 2003-2004 http://www.scuniverse.com/forum/turkiyedeki-sc-durumu-t1879.html
http://www.scuniverse.com/forum/cok-kez-kulland-g-n-z-lamer-in-anlam-n-biliyormusunuz-t427.html

kafa aynı kafa, o yüzden de bi şey olmuyor bizden
oturun her postu okuyun şu an söylediklerinizin aynıları söyleniyor.
belki bunları 10 sene önce zaten yapmışar diyip değişmeye çalışırız

Yav ne aynı kafası ya :D oyuncu yok işte iyi yapacak bir şey yok eskiden de yokmuş şimdi de yok napalım yani kötü oynuyoruz işte bu kadar birşey olmasına da gerek yok aramızda takılıyoruz küçük turnuvalar falan iyi oyuncu umarım ileride çıkar da bence bu kadar kafaya takılması gereken bir konu yok yani napalım çıkmıyorsa çıkmıyor bence aramızda eğlencemize bakalım çok da birbirimizi kırmayalım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Uliking said:

Yav ne aynı kafası ya :D oyuncu yok işte iyi yapacak bir şey yok eskiden de yokmuş şimdi de yok napalım yani kötü oynuyoruz işte bu kadar birşey olmasına da gerek yok aramızda takılıyoruz küçük turnuvalar falan iyi oyuncu umarım ileride çıkar da bence bu kadar kafaya takılması gereken bir konu yok yani napalım çıkmıyorsa çıkmıyor bence aramızda eğlencemize bakalım çok da birbirimizi kırmayalım :D

aynı kafa derken birileri bi şeyler yapmak ister öbürleri bi şekilde olmuyo der, kimisi alakasız şeyler söyler. yani sürekli bi kapışma var. onu demek istiyorum. yıllardır söylenenler aynı söyleyenler farklı.

birbirimizin açıklarını yakalayamaya çalıştığımız zamanı birbirimize destek olmaya harcasak neler yaparız.

inyourmind said:

Hocam sen aylardır nerelerdeydin yaa....
:)-D

:)-D , iş güç ya bilg başına oturamıyorum doğru düzgün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...