Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaş çıksa destek verir misiniz?

Creative

Öne çıkan mesajlar

Odun diyen arkadas,bazilari gibi sa gelip saman gitmiyorum en azindan,gercekcilik odunluk olmus gunumuzde,suriye yuZunden,ot yuzunden,bo. Yuzunden
Sonucta devlet sana git suraya teslim ol dediginde ve teslim olmadiginda basina neler gelebilir biliyormusun? Turk devlet geleneginde vatana ohanet ne anlama gelir farkindamisin? Canakkale savaslarini alman bir general yonetti gitmemezlik yaptilarmi?veya yemende o kadar asker bosunami sehit oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

artik tarz degistir sen de. bu biraz baydi

Ne dememi istiyorsun? Bende savaslarin olmadigi kavgalarin yasanmadigi sokaklar gormek istiyorum,ama insan dogasi bunu gerekktiriyor,bir kadin yuzunden truva gitsin en azindan bir kadin ugruna mesela,ama su andaki yunanistanin ayrani yokken icmeye atla tel orgu cekmeye gidiyor sinira,boyle bir ortamda ne dememi bekliyorsun,hukumetlerin altindan kalkmadigi amerika daha senin lozanini tanimiyor,yarin deseki sevr gecerli buyrun ben savasmak istemiyorum demezsiniz hepiniz onuda biliyorum benim cozmeye calistigim su;

hangi savas hakli?
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

saplashaman said:

veya yemende o kadar asker bosunami sehit oldu?

evet

Saçma bir inat uğruna mukaddes yerlerden çekilmeyiz denilip orda binlerce koçyiğit ziyan edildi. Hem de daha savaşamadan açlık, susuzluk, hastalıktan ve Arap hainlerinin saldırı&sabotajlarından!

Mustafa Kemal orda da olacağı sezmiş ve geri çekilip savunma hattı kuralım dese de inatla askerimiz oralarda tutulmuş ve ziyan edilmiştir ve evet Yemen'de Hicaz'da o kadar askerimiz boşuna şehit oldu, yazık edildi vatan evlatları!

Haa biz o halife-cihat tanımaz Arapların atalarına böyle saygı duyarken, onlar aynı günlerde bizim askerlerimizin karınlarını deşiyordu belki varsa altınını yutarak saklamıştır diye!

Din için Arap için kılımı kıpırdatmam, ancak ülke toprağıma saldırı olursa karşı dururum, Suriyesi İranı toptan yansın isterse baane...
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Din için Arap için kılımı kıpırdatmam, ancak ülke toprağıma saldırı olursa karşı dururum, Suriyesi İranı toptan yansın isterse baane...

Siyasiler için bahane çok. Bu kadar at gözlüklünün olduğu bir ülkede biz başlatmadık diyip basit bir bahaneyle savaş başlatmakta mümkün. Açıkçası sadece akplisi değil chplisi ve mhpliside bu at gözlüklülere dahil. AKP'den önce çokta farklı değildik. AKP ile işler biraz daha tehlikeli hal aldı sadece.

Soru zor işin içinde aileler var korunması gereken umarım öyle bişey olmaz. Olursa tanıdığım insanlar dışında geriye kalan tüm inanç ideoloji fikirler şahıslar devlet hükümet ülke umrumda olmaz.

Cemaatçiler toplansın gitsin savaşa onlar seviyorlar bu işleri;

http://i353.photobucket.com/albums/r379/UpNorth88/islam.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...