Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3g modem ile mmo

kozlowski

Öne çıkan mesajlar

hangi hat olduguna ve servıs aldıgın baz ıstasyonuna baglı

mesela su anda abp oynuorm, ama üni açıldı bu hafta oynayamam artık.
eve oynadım epey, üni yüzünden o da sekteye uğradı bıraktım bir süreliğine. Wow falan oynadım zamanında. Oynarsın yani, ama servis aldıgın yere baz istasyonuna bağlı kimse genel bişi diemez.

Ama işte bu tutarsızlık yüzünden vazgeçilebilir evet
Sosyal ağlarda paylaş

1mbit kablo tam oyun için biçilmiş kaftan, pinginle ezersin herkesi eğer bölgende yoğun kablo kullanımı yoksa.

onun dışında vodafoneun aylık 8tl'ye sınırsız 96kbit/s pakedi vardı kapandı şu an üyelik ama baya güzeldi, fps bile oynuyordum ben onunla yurtdışı 100-150 msle. yani 3g modem ile mmo çok rahat oynanır ama kotalı paketlerde upload da sınıra dahil ona dikkat etmen lazım, vodafone'un haftalık cepnet var şimdi 5tl'ye sınırsız yine onu dene bi
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

turkcellin istanbulda daha iyidir herhalde 3g ama vodafone anadoluda eziyor

Yavaş ezsin :)

Vodafone reklama yaptığı yatırımın bir kısmını altyapıya aktarırsa daha iyi olur. Şu an Turkcell ile arasında 7500 baz istasyon farkı var, 3G modüllü olanları konuşmuyorum bile :)

Sevgiler..
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda avea jet ile uncharted waters online oynuyorum, aveadan dolayı 3-5 günde 2 kere, 2-3 dakikalığına kopmalar haricinde sorun yaşamadım.

kota da şöyle, chrome dan resimleri default kapattım bir tek patide açık. 1 saat 26 dakikadır kullanıyorum 40 dakikadır da oyundayım 4.45 mb kota gitti.

ama her oyunda böyle olur mu bilemem. oyunun internetten çektiği içeriğe bağlı.

edit: pati ile sözlüğe giriyorum zaten ikisi de text ağırlıklı siteler. il/ilçe de balıkesir/bandırma. konumum da merkeze yakın sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Silphatos said:

Vodafone reklama yaptığı yatırımın bir kısmını altyapıya aktarırsa daha iyi olur. Şu an Turkcell ile arasında 7500 baz istasyon farkı var, 3G modüllü olanları konuşmuyorum bile :)

Sevgiler..

Vodafone'un üç büyük şehirde 2G/3G oranı 100%'e yakın.

Büyük şehirlerin kıyısında köşesinde oturmuyorsan üç operatörden de verim alırsın. Kota aşımı olacağını zannetmiyorum. Ama upload'un da limit için sayılacağını unutma. Bir de modem satın almak için anlaşma yapmadan önce evinden telefonla 3G hız testi yap.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Silphatos said:

Sevgiler..

zonguldak merkezdeyim turkcell 3g yok direkt 0 sinyal bazen 1 falan 5'de, vodafone 3g full. hiçbirinin fanboyu değilim hepsi dandik ama vodafoneun netten çok memnunum, zaten sadece internet için kullanıyorum hattı 8tlye hızı limitlenmiş olsa bile kotasız efsane bi olay.

sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Afterdeep said:

Silphatos said:

Sevgiler..

zonguldak merkezdeyim turkcell 3g yok direkt 0 sinyal bazen 1 falan 5'de, vodafone 3g full. hiçbirinin fanboyu değilim hepsi dandik ama vodafoneun netten çok memnunum, zaten sadece internet için kullanıyorum hattı 8tlye hızı limitlenmiş olsa bile kotasız efsane bi olay.

sevgiler

Bir örnekle Anadolu'da ezdiyse diyecek birşeyim yok sana tabii :)

Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...