Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BEYLER ACİL: Bursa

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Bugün çanakkaleden ankaray gelirken 30 dakiak Bursada mola verdide otobüsüm. Dışarı çıktım, bursa havası soludum, hatta, çok açtım, gittim yemek yedim bursa otogarında. Beyler bursalılık bulaşır mı? Havası,suyu ne zaman bünyemden çıkar, ağabeyler i.ne olmam di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

adamın içinde inegöllük var tutmuş bursalılık bulaşır mı demiş peheyyy

Gereken cevap verilmiş sdf

Bu arada bursa'da havsından suyundan gariplik bulaşacak tek yer Umurbey Köyü. Hani bigün gezmek istersiniz de celal bayar'ın mezarı fln diye oraya da uğrarsınız. Aman abicim, yanınızda su getirin. Bakkaldan erikli su bile almayın.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bursa iyi güzelde istanbullular gelince buraya noluyor bilmiyorum auraları mı var ne nerede gariplik var çekiyorlar. Kenshin ne zaman bursaya gelse sağdan soldan travesti fırlıyordu hayatım boyunca bursada gördüğüm travestilerin alayı bu adam geldiğinde gördüm. Ondan sonra bursalılar söyle böyle diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Bugün çanakkaleden ankaray gelirken 30 dakiak Bursada mola verdide otobüsüm. Dışarı çıktım, bursa havası soludum, hatta, çok açtım, gittim yemek yedim bursa otogarında. Beyler bursalılık bulaşır mı? Havası,suyu ne zaman bünyemden çıkar, ağabeyler i.ne olmam di mi?

psikiyatrist sana rulman ve damacana fotoğrafı gösterip bir kaç soru sorup duruma göre teşhis koyacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...