Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş arayan

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

bir arkadaşım eleman arıyor.
excel'e çok iyi derecede hakim, üst düzey ingilizce ya da çince bilen, erkek ise askerliği en az 2 sene tecil ya da bitirmiş olması, 30 yaşını aşmamış, tekstil-kimya sektöründe 5 sene iş deneyimi olan, yılda en az 1 ayı yurtdışında geçirmeyi sorun etmeyecek, analitik düşünebilen endüstri veya tekstil mühendisi arkadaşları arıyor.

iş tam zamanlıymış.
sabah 08.30 akşam 19.00
cumartesi 08.30 öğlen 14.00
pazar tatil

ilgilenen varsa pm atsın yönlendiririz.
maaş bilmiyorum. bilsem de söylenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha niye rage oldunuz lan.
aradığı adamda baya şey istiyor ama inanın bilmiyorum vereceği parayı. belki hakikaten dolgun maaş veriyordur.

çalışma saatlerine gelince,
welcome to turkey. özel sektör malesef bizde çoook büyük oranda böyle gidiyor. ha gerçi o 10,5 saatin 1 saati yemek zart zurt molasıdır ama yine 8 saati aşıyor.

türkiyede 8 saati 1 dk geçmem diyorsanız memur olacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu söylediklerini yapan adam zaten o CV'yle iş aramıyordur, çoktan kapılmıştır, işverenler onu bulup yanaşırlar :)

Ayrıca düzenli şekilde öyle çalışma saati olan işte çalışılmaz, çalışan değil köle arıyor adamlar. Hepsini geçtim her şeyden önce yasal olarak suç. 5 gün 10.5 saat, hadi 1 saat yemek desen 9.5, sırf bu haliyle bile yasal çalışma sınırını 2.5 saat aşıyor, üzerine c.tesi çalışıyosun bir de, başlı başına bir eziyet olmasının yanısıra (yine bir saat öğle molası varsayarsak) 4.5 saat eder, yasal sınırın 7 saat üstü haftada. Anca adamın gönüllü mesai yaparak yapabileceği aralıkta, zorunlu tutma hakkı yok işverenin.

İstediğiniz özelliklere sahip adamı o koşulda çalıştırabilmek için önüne balya balya para yığmanız falan lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...