Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çalışan patiler

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

ya o diil de gece psikolojik bozukluktan dişlerimi sıkıorm sanırım napcaz doktor bey?

bu arada, geçen dolgu yaptırdım ilk defa. Sonra pide yerken bi taş geldi ağzıma ufak, çıkardım baktım gösterdim bi arkadaşıma "dolgu ööle olmaz olm" dedi.
dolgum dusmus mu nası anlarım? düşmüş dolgu fotosu var mı sende
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya o diil de gece psikolojik bozukluktan dişlerimi sıkıorm sanırım napcaz doktor bey?

bu arada, geçen dolgu yaptırdım ilk defa. Sonra pide yerken bi taş geldi ağzıma ufak, çıkardım baktım gösterdim bi arkadaşıma "dolgu ööle olmaz olm" dedi.

düşmüştür muhtemelen . muayene olmadan allayamazsın ama. üşenmeyin olm gidin muayene olun işte.

diş sıkman için de gece plağı yaptırman lazım gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Suark said:

düşmüştür muhtemelen . muayene olmadan allayamazsın ama. üşenmeyin olm gidin muayene olun işte.

diş sıkman için de gece plağı yaptırman lazım gelir.

copry said:

dişin de kırılmış olsa aynı dolgu da düşmüş olsa aynı. gg . acilen yaptırman gerekir ikisini de.

ilki nası yalan!

para bürümüş efenim bunların gözlerini

dişçi
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

sanki bana muayene olacak. muayene parası bile almıyorum ben hem :( sırf insanlar ihmal etmesin baktırsın dişlerine diye .

yabigit. bugün onlara yarın sana.

adeta "çövörölörönözö boşkosono yoptormoyon" diye rage açan mütercim tercümanlık mezunu! (Adını unuttum, kimdi la o?)
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

copry said:

sanki bana muayene olacak. muayene parası bile almıyorum ben hem :( sırf insanlar ihmal etmesin baktırsın dişlerine diye .

yabigit. bugün onlara yarın sana.

adeta "çövörölörönözö boşkosono yoptormoyon" diye rage açan mütercim tercümanlık mezunu! (Adını unuttum, kimdi la o?)

Suark said:

pki pki =) ama para yok be hocam.

senin tükkana geleyim nerdesin sen

ahahahah ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...