Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GIGABYTE GGcUp SenioR No22

Bursat

Öne çıkan mesajlar

Kalitenin çamur gibi olması tamamen TTnet'in marifeti. Yıl 2012 oldu yarın öbür gün marduk gelcek hala 1mbit upload hızı veriyorlar.
Sunucu arkadaşlara öneri: (Tabii altyapısı var ise ve bilgisayarınız daha yüksek kalitede yayına elverişli ise) fibere geçin. 2mb upload hızı var hem de daha ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu yayınlarda hocam hocam diye hitap eidlmeleri anlamıyorum. neyin hocası? yanındaki sidekick'e sürekli hocam deniliyor, bu arkadaş starcraft mı ogretiyor insanlara böyle bir işe mi sahip yoksa caster'dan yaşça büyük olduğu için saygıdan dolayı mı hocam deniyor. her şekilde bana göre anlamsız ve yakışmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ben bu yayınlarda hocam hocam diye hitap eidlmeleri anlamıyorum. neyin hocası? yanındaki sidekick'e sürekli hocam deniliyor, bu arkadaş starcraft mı ogretiyor insanlara böyle bir işe mi sahip yoksa caster'dan yaşça büyük olduğu için saygıdan dolayı mı hocam deniyor. her şekilde bana göre anlamsız ve yakışmıyor.

şurda ztn az sayıda kişinin oluşturduğu bir gruptan çıkan 2 3 kişi Tv kalitesinde canlı yayın performansı yapıyor. laf olsun diye eleştri olsun diye yazılmış zırvalar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

jadddettt said:

Seru said:

şurda ztn az sayıda kişinin oluşturduğu bir gruptan çıkan 2 3 kişi Tv kalitesinde canlı yayın performansı yapıyor. laf olsun diye eleştri olsun diye yazılmış zırvalar bunlar.

ben rahatsız oluyorum arkadaşım, onu da yazdım buraya zaten profesyonel commenting bekleyen yok dikkat edersen, yapılan yorumları eleştirmiyoruz. sadece o laftan rahatsız olduğumu dile getirdim. bu kadar. sorumlu arkadaşlar da sempatik şekilde cevap vermiş, konu kapandı. zırlavayan biris varsa o da sensin.
Sosyal ağlarda paylaş

GIGABYTE, Tt eSPORTS ve Aral sponsorluğunda yapılan GIGABYTE GGcUp SenioR'da büyük final bu pazar saat 20:00'da ST TV'de.

Yoğun ilgi ve loser tablosunun genişlemesinden dolayı maçlar oldukça ateşli geçti ve turnuva 3 güne yayıldı. Bu güzel anların kayıtları youtube sayfamızda. Beklenen büyük final ise Bu pazar Sleeep ve Spartacus arasında oynanacak. Loser tablosuna Spartacuse yenildikten sonra inen Sleeep bakalım bu sefer Spartacus'ü yenebilecek mi? yoksa uzun zamandır GGcUp SenioR ayağına hazırlanan Spartacus mü şampiyon olacak.

Her iki oyuncuyada başarılar dileriz..

Sleeep vs Spartacus | 04.03.2012 - 20:00 TR

Haber: http://ggcupturkiye.com/haberler/sbuyukfinal.html

Sosyal ağlarda paylaş

Turnuva olaylarında artık herşey oturmuş gibi gözüküyor. Bürşat ve ekibi kusursuz bir turnuva sistemi kurdu. Streamleri kaliteli , hızlı ve sorunsuz geçiyor. Artık gelenek haline geldi. Bundan sonra yazın gene bir kafe turnuvası düzenlenip camia tekrar bi araya gelse çok güzel olur. Hem eğlence hemde yüz yüze sohbet açısından kafe turnuvalarının tadı bir başka oluyor. Benimde askerlik bitmiş olur ozamana kadar. 30 Mayısta tekrar görüşmek üzere herkese gönülden sevgiler saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...