Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

donanım yazılım'da

yav

Öne çıkan mesajlar

Adminler memur kafası yaşıyor.

Ne zaman açılır dedin mi şu vakit açılması gerekir ama vakti geldiğinde özel mesaj atman lazım diyorlar.

Ben de atmadım özel mesaj. Banane. Ben mi takip edicem süresini. Çok mühim ve kişisel gündemimi meşgul edecek çapta bişeymiş gibi.

Sonuçta bilgimden ve fikrimden yararlanamayan insanlar mağdur oluyor. Benim için problem yok.

hihaha
Sosyal ağlarda paylaş

Adama niye mesaj atamıyorum ki demiştim
ceza almışsın 2 haftan var demişti
ben de e şimdiden aç bari nasılsa ayda yılda bir mesaj atıyorum 2 haftada mümkün değil atmam demiştim
bak 1 yıl falan geçmiş yeni geldi bölüme mesaj atasım
adam hala öm bekliyor
tam memur
sonuçta üyeler mağdur
Sosyal ağlarda paylaş

düzgün güzel bir forum var elimizde, başında bir kazanç sağlamadan bu işle uğraşan yöneticiler var. böyle bir ortam varken memursunuz diye çemkirmek kötü duruyor

hani tek kural ihlali yapıp banlanan sen değilsin ki, yığınla adam var banlanan. bir avuç insan tek tek bunların ban sürelerini mi takip etsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

düzgün güzel bir forum var elimizde, başında bir kazanç sağlamadan bu işle uğraşan yöneticiler var. böyle bir ortam varken memursunuz diye çemkirmek kötü duruyor

hani tek kural ihlali yapıp banlanan sen değilsin ki, yığınla adam var banlanan. bir avuç insan tek tek bunların ban sürelerini mi takip etsin?

anadolu buram toprak efil efil
Sosyal ağlarda paylaş

demek ki sen en basta hata yapip banlenmesen uyemiz magdur olmazmis. ya da ozel mesaj gonderebilirmissin. ya da birine bi mesaj atabilirmissin. demek ki amac uzum yemek degil, bagciyi dovmekmis.

ha bu arada, adminler memur kafasi yasiyor olabilir, adminler memur olabilir; ama bu yukaridakilerin hicbirini degistirmiyor.

p.s. acmiyorum ban'i. memirlik yapcem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...