Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JAFFA HELP :(

Frantic

Öne çıkan mesajlar

Daha once kanaltedavisi ve dolgu yapilmis disim kirildi %90. Sigortam yok, almanyada iki gunum var daha sonra hollandaya gecicem nasil hallederim bu isi.

simdi agri sizi felan yok da 6 ay goturur mu bu dis? almanya'da hollanda dis yaptirmak felan hayvani paralar diyolar.

kirik dis 4 numara

Sosyal ağlarda paylaş

yurt dışında çok pahalı diş tedavisi.dişin kanallı olduğu için ağrısı sızısı olmaz zaten götürür 6 ay ama sert cisimleri kırılan tarafla çiğneyip daha da kırma derim. geçmiş olsun.

p.s diş topiği var bu gibi durumlar için konu dışında :)
Sosyal ağlarda paylaş

jaffa said:

yurt dışında çok pahalı diş tedavisi.dişin kanallı olduğu için ağrısı sızısı olmaz zaten götürür 6 ay ama sert cisimleri kırılan tarafla çiğneyip daha da kırma derim. geçmiş olsun.

o bos disin komsu disleri yamulur mu bu 6 ay icinde?

sigara koyunca tam oturuyor kirik dise, sirf kotu durmasin diye sigaraya basladim :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Türkiye'ye dön, yaptır geri dön. Benim de 5 numaranın dolgusu düştüydü, 59'a geldim 79'a döndüm, ailemi/arkadaşlarımı gördüm, kebap yedim.

Hatta kanal tedavisi bitti, dolgu tamamlanmadan bir gün önce mısır yerken komple dişi kırdım doktor söve söve bir şeyler yaptı oraya sdfghj

Seyahat sigortası veya AT11 protezleri karşılamıyor, eğer bulunduğun ülkede kapsamlı sağlık sigortan yoksa BAYAĞI bayılırsın tedaviye.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

jaffa said:

o bos disin komsu disleri yamulur mu bu 6 ay icinde?

sigara koyunca tam oturuyor kirik dise, sirf kotu durmasin diye sigaraya basladim :(

dişinin kökü yerinde olduğundan yamulma olmaz. sıgara falan sıkıştırma yani çok saçma =)

dişler kökten hareket ederler boşluğa doğru. bişi olmaz geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

O bu degil benim kanal tedavili dişim agrıyor dıyorum dişçime öyle şey olmaz dıyor. Röntgen falan çektirdim gösteriyorum tam şu diş diye gösteriyor bak bu diş kanallı bu dişte kanallı öbürü sağlam ama bu diş çürük diye ikna etti bir dişi yaptı hala o tarafla soguk bişi içemiyorum ben. Bence kanal tedavisini uyduruk falan yaptı biraz sinir bıraktı bişi yaptı bu kadın :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...