Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fransa'da Ermeni Tasarisinin Tamamı Geçti!

Joker

Öne çıkan mesajlar

ekonomi gelişiyo dediğimizde işte, şimdi yabancılara toprak satın alma hakkı geldi ordan biraz sıcak para gelir, sonra onların üstüne inşaattan gelirse biraz para gelir. o kadar onun dısında paraya ceviricek bişey kalmadı memlekette.

o noktadan sonra zaten kendi ülkemizde, hizmet sektörünce calısmaya mahkum ikinci sınıf vatandas olucaz. velkamtu hong kong.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

moonfall said:

türkiye abilerine atarlanmaya başladı hem politik hem ekonomik anlamda. o yüzden bastırmak ya da karıştırabilmek için onlarda giderek agresif ve hırçın olacaklar.

türkiye rakamsal ekonomik büyümeyi sürdürürse 10 20 sene daha hic bi şey ifade etmez bu tasarılar falan filan. benim görüşüm bu. neticede parayı veren düdüğü çalıyo.
şakaysa çok banal ciddiyse pathetic

okuduğunu anlamayanlar için sayfa başında yönerge hazırladım oraya bak.
Sosyal ağlarda paylaş

moonfall said:

rakamsal ekonomik büyüme: türkiyenin ekonomisi büyümüyor şişiyor sadece rakamlarda büyüyoruz gelişiyoruz gibi gözüküyor. her ne kadar durumun aslı bu olsada rakamsal olarak büyümeye devam edersek sesimiz daha gür çıkar. ben yaşasın ekonomimiz cok iyiye gidiyor daha gücleniyoruz demedim. ama en nihayetinde genel seyir bunu gösteriyor. güçlü gözükenin sesi daha çok çıkar hepsi bu

e iyi de yurtdışındaki adamlar da farkında bunun. bir kaç yabancı kaynaklı makale görmüştüm bu konuya değinen bu şişmenin bir patlaması olabilir temalı (detaylı okumadım nasıl olsa anlamayacağım için sdf).
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

moonfall said:

rakamsal ekonomik büyüme: türkiyenin ekonomisi büyümüyor şişiyor sadece rakamlarda büyüyoruz gelişiyoruz gibi gözüküyor. her ne kadar durumun aslı bu olsada rakamsal olarak büyümeye devam edersek sesimiz daha gür çıkar. ben yaşasın ekonomimiz cok iyiye gidiyor daha gücleniyoruz demedim. ama en nihayetinde genel seyir bunu gösteriyor. güçlü gözükenin sesi daha çok çıkar hepsi bu

e iyi de yurtdışındaki adamlar da farkında bunun. bir kaç yabancı kaynaklı makale görmüştüm bu konuya değinen bu şişmenin bir patlaması olabilir temalı (detaylı okumadım nasıl olsa anlamayacağım için sdf).

hmm anladım farkındalar her halükarda sallamıycaklar bizi diyorsun. önümüzdeki 5 ya da 10 yılda daha net görürüz şu anki durumun gerçekte ne olduğunu. avrupa'daki durgunluk ne kadar devam eder, bunun ülke politikalarına etkileri neler olur, türkiye'nin yeri ve konumu ne olur daha iyi anlarız sanırım. içindeyken fark edemesekte enteresan bir dönemden geçiyor dünya her anlamda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Konuyu görünce yine milletçene ne kadar boş olduğumuz aklıma geldi sdf. Milliyetçilerin küçük gördüğü Ermenilerin bile neler yapabildiği tokat gibi çarpsın artık şu içi boş türk milliyetçilerinin.

Etrafta rörörö diye dolaşıp fıkıhçılar gibi Atatürke tapmayan, ermenileri, kürtleri düşman bellemeyen insanlara rage yapan, kuru gürültüden başka bişey üretmeyen bu insanlar bi halt yapamazken ermeniler lobi faliyeti ile ülkeye tasarı kabul ettirecek seviyeye getirmiş olayı lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

fransa anayasa mahkemesi iptal etti

Eder abi tabi. Bence böyle, sence şöyle diye konuşulacak şeylere ceza verilebilir mi medeni bir ülkede? Yani tamam ülkecek biz böyle bir olay olduğunu düşünüyoruz, bizce böyle falan diyebilirler ama bu konuların konuşulmasını, aksi düşünce belirtene fikir yüzünden ceza verilmesini yapamazlar yani.

Türk halkına yıllardır yaptıkları gibi fransız vekillerde seçimlere oynuyor herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...