Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HALKI ASKERLİKTEN SOĞUTMA BAŞLIĞI (goldbären-akit ortak yazı dizisi)

goldbären

Öne çıkan mesajlar

56 gün kalmış. anlat anlat bitmez. iki uç örnek anlatayım.

12 + 14 yaşında iki çocuk bilgisayar oynatma karşılığında 7 yaşındaki çocuğu (hepsi erkek) kucağa oturtuyolar. yetmiyo soyup ittiriyolar. neyseki becerememişler (@seagle: lubrikasyon mekaniklerine hakim değiller henüz)

düğünde kavga çıktı diye gidiyoruz adamlar biz gidene kadar barışmış. laf dinlemez adamlar arabanın önüne davulcu çıkarıyor GOMTANM HOŞGEDİĞİZ diyip dambada dambada vuruyor eleman falan.

anadolu insanı iyi mi kötü mü çözemedim ansınısatim. çay çorba misafirperverlik eksik olmuyor ama öyle olaylara gidiyoruz ki cahillik var kuralsızlık var pure evil var.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

12 + 14 yaşında iki çocuk bilgisayar oynatma karşılığında 7 yaşındaki çocuğu (hepsi erkek) kucağa oturtuyolar. yetmiyo soyup ittiriyolar. neyseki becerememişler (@seagle: lubrikasyon mekaniklerine hakim değiller henüz)

düğünde kavga çıktı diye gidiyoruz adamlar biz gidene kadar barışmış. laf dinlemez adamlar arabanın önüne davulcu çıkarıyor GOMTANM HOŞGEDİĞİZ diyip dambada dambada vuruyor eleman falan.

anadolu insanı iyi mi kötü mü çözemedim ansınısatim. çay çorba misafirperverlik eksik olmuyor ama öyle olaylara gidiyoruz ki cahillik var kuralsızlık var pure evil var.

cesed görmeden atlatırsın umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Sen askerliği bursa'da mı yapıyosun lan, şüphelendim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

cesed görmeden atlatırsın umarım.

abi hahah...

sen bunu yazdıktan yarım saat sonra saat 5 gibi BULUNTU CESET VAR olayına gittik. öldürülüp dağ başına atıldıktan sonra hayvanların yarısını yediği cesedi bize taşıttırdılar. kusarım veya şoka girerim falan sanıyodum (daha önce normal ölü-dede-nine bile görmemiştim) ama kafama takılmadı fazla.

siigılcım türkiyenin her yeri küçük birer bursa adeta, evci çıktım şimdi kahvaltıya iniyorum gelince anlatırım bişeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi belden yukarısı yok. bi omurga var. biraz da sırt böyle pirzolası kalmış adamın. cebindeki telefondan kimlik falan tespit edildi, dna ile teyit edilecek. sabıkalının önde gideniymiş, en sonunda bela dönmüş kendisni bulmuş zaten. DAHA FAZLA BİLGİ VERMİYİM DOSYANIN GİZLİLİĞİ AÇISINDAN.
Sosyal ağlarda paylaş

Askerlik sistemi babamın zamanından beri hep aynı sanırım, sıkmayın boşa. Babamın bahsettiklerini dayım falan anlatıyordu, sonra abim aynılarını yaşamış. Sonra kuzenler de direk aynı saçmalıklardan bahsetti en son. E goldbären de bizzat gördüğüne göre, demek ki ampülcülerle ilgili bi olay değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...