Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyun sitelerinin geliri

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

Oyle çok buyuk vizyona gerek yok git mısır standı aç bir avmde bunu yapabilecek bu işe girişebilecek vakit+sermayen varsa kazanırsın hani bu bir sır degil.

Tabii bu ne kadar devam eder ne kadar daha gider onun yerine eli yüzü düzgün bir işe girsen kariyer yapsan falan diye sorarlar adama. 40 sene ps kafe mi işleticen? 40 sene bir firmada çalışırsan o firmada nerelere gelirsini düşündün mü? Bir çok soru var tabii ama bunlar önemli degil önemli olan sen internet kafe ps kafe ve oyun siteleri karışımı bir mekan aç.
Sosyal ağlarda paylaş

"..ve bir bilgisayarcı açıp ev, araba ve arsa alan bir başka abi. hatta bu abinin yanında çalışan arkadaşım var ve günlük kazancının bin lira olduğunu söylüyor."

napıyor da günlük bin lira kazanıyor sorması ayıp değil?

bence gerçek patron o ve patron da onun çalışanı, kamufule olmak için böyle davranıyor, gizli kimliği sayesinde geceleri de şehri koruyan süper kahraman olduğunu açık etmiyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

5 senede toplam 3 kere teknik servise gittim.

Şimdi 10 bin diye nufusu alıyorum ki normalde bu 10.000 kişi ailedir bir kısmı.

Bunların 8000 tane bilgisayarı var. Her biri benim gibi degilde yılda bir gelse. Yılda 8000 teknik servis için gelen eder. Bu mekanda 4 tane dükkan olsa ve eşit dagılsa. Bir dukkana yılda 2000 bilgisayar gelıyor demek. Şununla bile 'günde bin lira' kazanamazsın. Bu hesaplama ilkokul 3 hesaplaması bir de mali tablo hesaplamasını çıkartsam ortaya dükkanı açmadan kaparsın. 12 yıllık arkadaşa yalan söylenmez diye bir olay yok bu arada onu belirtmeliyim. Ayda bin lira rahat rahat kazanıyordur tabii o ayrı daha fazla bile olur dükkanın sahibi 3-4 kazanabilir 3-4 kazanan muazzam bir başarı degil çok sık var fakat günde bin liradan ayda 30bin lira kazanan pc teknik servisi olmaz kolay kolay . Oturun sayıları bir hesaplayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dönem ps3 kırıp hatta hazır kırılmış ps3leri daha yeni kırılabildiginde jailbreakli haliyle ps3 cafelere satan küçücük acıbademde ki minik dükkan şimdi legal satıyoruz bizde illegal şeyler yok kafasında zenginleşti. Yani elbette bunların hepsinin bir dönemi var ama uzun vadeden bahsedıyorum ortalama. Bunun yerine dedigim gibi benim yapmayı planladıgımı yapın eger kalifiye bir eleman degilseniz pazarlama departmanına bütün tırtları topluyorlar girin oraya aynı şirkette çalışın başarılı olursanız ki olmazsınız başarılı bir adam olsan pazarlamada ne işin var ama olursanız çok harika yerlere gidersiniz CEO olmaya kadar gider ama benim gibi tembelseniz 40 sene sonra 2-3 basamak maksimum yükselmiş gayet düzgün para almış güzel bir emeklilik sizi bekliyor olur. Ne kadar basit ve temkinli. Memur olucak adamım aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun sat
oyun yükle
ps3 kır
xbox kır
format at

eylemleri minumum maliyetle güzel şeyler

psp kırıyorsun mesela 30 tl içine de oyun yüklüyorsun tanesi 3-5 tl den

masraf 0 tl kazanç 30 tl, fiş de kesmiyorsun
toplam uğraştığın 5 dk

ps3 kırmak 50-60 tl
uğraştığın 10 dk maliyet 0 tl

<3

ama onu 10.000 nüfuslu yerde nasıl yaparsın bilemem ama sadece teknik servisle günde 1000 tl kazanacak kadar iş alamazsın bile yani, yetişemezsin zaten onca işe aynı anda.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten adam tüm sene öyle olduğunu söylemiyordu, yazın günlük geliri bin liraymış.

format atmayı geçtim, eve servise gidiyor ve ufacık bir problemden bile 20 kağıt alıp çıkıyor.

ayrıca telefon falan da satıyor. telefon servisliği de yapıyor o dükkan.

bana da inanması zor geldi ama yazın günlük gelir bin lira diyor arkadaş. adam dükkanı açalı 3 sene oldu, geldiğinde hiçbir şeyi yoktu, şu an altında 2010 opel astra var. antalya merkezden ev aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mi yanlış biliyorum bilmiyorum ama 3-5 milyarlık bir aletten bahsediyorsun. Onun dışında dedigimiz gibi günlük bin lira etmez bahsettigimiz iş hadi olsun olsun 3-5 tane oyle mekan olsun koca türkiyede ki olmaz bile dedigimiz gibi formattı oydu buydu bin liralık işi sıgdıramazsın bile bir güne kolay kolay bırak ki bunu hergün yapsın.

En güzeli dedigim gibi bir kariyerin adımını atmak zira bu bahsettigin girişimcilikler kücük girişimcilik dükkan özellikle büyümeyecek bir yere gitmeyecek yerinde sayacak işler onun yerine bir şirkette işe girsen 20-30 sene sonra dükkanı cebinden çıkartıcak halde olursun ama dükkan yerinde sayar. Yok diyorsan büyüyecek gelişecek ben çalıştıkça oturdukça gelişecek bir yer açarım ofis açarım büyürüm o zaman lafım yok o bambaşka tabii. Küçük başlayıp büyürsün limiti olmaz onun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...