Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laptop sistem değerlendirmesi ve oynanabilirtesi oyunlar

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

merhaba beyler ,

Aslında işin teknik kısmıyla ilgili pek fikrim yok bir tane laptopum var samsung marka oyun oynamak istiyorum bu aralar hon dayım ama single kasabilceğim tarz bişiyler bakınıyordum ta ki dün skyrim i görene kadar ki sanrım benım sistemim bu oyunu kaldırmaz gibi bana önerebilceğiniz alternatif oyunlar varmı ? ikinci olarakta bu laptopun ekran kartı vs vs gibi özelliklerine mudahale edebiliyormuyuz?

intel core 2 duo t6400@2 ghz
3.00 gbytes
nvidia geforce 9200m gs
Sosyal ağlarda paylaş

müdahele derken neyi kastettin anlamadım. anakartı felan komple değiştirmek istiyorsan o konuda deneyimliysen yapabilirsin belki, millet usb pc üretiyor...
ama "desktop pc'ler gibi modüler mi" diye soruyorsan, hayır.

gog'daki her oyunu steam'deki çoğu oyunu oynayabilirsin. hl2 gibi 8-10 senelik oyunları oynatır o alet. hatta l4d2, portal 2 gibi güncel oyunları oynama imkanın var.

dx11 ile yapılmış bf3, arkham city, witcher 2 gibi oyunlar dışında oynayabileceğin çok oyun var.
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli şehir değiştiren, laptopu yanında götürüp getirmen gereken biri değilsen desktop al zaten.

9200 ile 2005'e kadar çıkan FEAR, HL2, CS: Source ayarında oyunları med-high oynayabilirsin. 2005-2010 arasındaki bazı oyunları da low'da oynayabilirsin.

http://forum.paticik.com/read.php?35,6097983
şurdaki listeye bak, 2005'e kadar olanlardan seç istediğini oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

Cocostar said:

intel core 2 duo t6400@2 ghz
3.00 gbytes
nvidia geforce 9200m gs

benim laptop core2duo p7450 2.13ghz
4gb ram
geforce gt 220m

skyrm takılmadan oynuyorum rahat. grafik ayarlarını kısınca tabi. ekran kartlarından pek anlamıyorum ama bence sende de çalışır. ayrıca ekran kartını değiştirebiliyosun laptopın, desktop almana gerek yok bence para sıçmıyosan :P

not: ben pek fps falan oynamam gerçi. oynadığım en grafikli oyun skyrm işte onuda oynamıyorum aslında kurulu duruyo hehe. o yüzden bana laptop yetiyor europa universalis, settlers falan oynayan bir adam olarak :P yani diyorumki battlefield 3 falan gibi extreme grafikli oyunlar seviyosan evet masaüstü şart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...