Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geri döneceğim :p

saplashaman

Öne çıkan mesajlar

o kadar oyun oynadıktan sonra ve swtorun o yapmacık mekanlarında dolaştıktan sonra wow gözümde daha bi animemsi gelmeye başladı,ne dersiniz dostlar nagrand çayırlarında koşan bir at gibi ya da ne bileyim stormwindde deli bokunu yemiş gibi 3 lvl halimle 6 lvl cave'lerine gireyimmi yine,yoksa ismail abi gibi bu bilinmez mmo alemine elimi yada kolumumu sallayayım?
Sosyal ağlarda paylaş

abi mesele şu aslında aynı dert bendede var,wow oynayınca gerçekten içinde hissediyorsun,başka hiçbir oyun bunu bana yaşatmadı sanal gerçeklik yaşıyorum resmen,alterac valley de mesela;o inanılmaz yapılmış haritanın her tarafı ,moblarla dolu olan dağları taşları bile beni başka bir yere götürüyordu sanki,çıkan hiç bir oyunda bunu göremediğimiz için belkide kürkçü dükkanına geri dönüyoruz,yahu en basitinden hangi oyunda aha ulan çiçek gördüm obaa diye dalışa geçerken kuşla, horde gelince bir çiçek için birbirini yemenin adıdır lan wow,1 saat o mapte o herifi ararken kesilmenin acısıyla,o nicki kağıda yazıp,horde tarafından karakter açarak yaptığın ayıp arkadaşım demenin adıdır lan belkide wow :) eski günlerimi özledim pff
Sosyal ağlarda paylaş

GAYLİAnce tartışmasına girmeyelim ki insan bile değildi hordelar,mazlum edebiyatıyla malı götürdünüz ,hayırda undead diye bir ırkmı olur arkadaş dicem büyük tepki çekecek ahahaha

edit:almanyadan 2 arkadaşım gaydi ve ikiside sevgiliydi,ikiside horde,hatta gaylerden müteşekkil bir horde guildi kurmaya çalışıyorlardı lan bildiğin ahahaha

2.edit : bu arada sınıf arkadaşlarımdı,ne zaman aşık oldular ne zaman birlikte yaşamaya başladılar anlamadım lan ben bu işi
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

o kadar oyun oynadıktan sonra ve swtorun o yapmacık mekanlarında dolaştıktan sonra wow gözümde daha bi animemsi gelmeye başladı,ne dersiniz dostlar nagrand çayırlarında koşan bir at gibi ya da ne bileyim stormwindde deli bokunu yemiş gibi 3 lvl halimle 6 lvl cave'lerine gireyimmi yine,yoksa ismail abi gibi bu bilinmez mmo alemine elimi yada kolumumu sallayayım?

ahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben açtım wow hesabımı en azından mmo oynuyormuşum hissini veriyor. tamam heryere tek tuş ama genede dag bayır ,çayır çimen gezebiliosun.karakter kasıyorum swtorda kaya gördün,çarptın geri dön ama wow da kaya gördün,çarptın üstünden atla yoluna devam et. bilmem kaç senelik oyunda olsa bıkmışta olsak openworld ve mmo abi tekrar bıkana kadar idare ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...