Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eksantrik okul anılarınız

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar, yoğun olmayan istek üzerine bu topici açıyorum.

isminden de anlaşılacağı üzere okulda başımızdan geçmiş olan sıradışı, komik, düşündürücü ve bir takım buna benzer sıfatları almaya hak kazanan hayata dair yaşanmış hikayelerimizi burada paylaşacağız. tatmin olacağız kendi çapımızda.

bu topic uzun süre yaşar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Ortaokulda 8.sınıfa giderken beden derslerinde erkekler sınıfta soyunuyoduk kızların soyunma odası vardı..Sınıfta soyunduk falan tenefüsün bitme zili çaldı herkes çıktı biz 3 hayvan arkadaş olarak sınıfta kalıp topluca masturbasyon yapalım dedik başladık yapmaya 2dk geçti herşey güzel giderken sınıfta ceketini unutan 1 kız ve onun arkadaşı içeri daldı bizim arkadaşlar arkasını döndü ama ben direk elmdeyken yakalandm birşeyde yapamadım güldüler kaçtılar acaip utanmıştım ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Dartanian said:

Ortaokulda 8.sınıfa giderken beden derslerinde erkekler sınıfta soyunuyoduk kızların soyunma odası vardı..Sınıfta soyunduk falan tenefüsün bitme zili çaldı herkes çıktı biz 3 hayvan arkadaş olarak sınıfta kalıp topluca masturbasyon yapalım dedik başladık yapmaya 2dk geçti herşey güzel giderken sınıfta ceketini unutan 1 kız ve onun arkadaşı içeri daldı bizim arkadaşlar arkasını döndü ama ben direk elmdeyken yakalandm birşeyde yapamadım güldüler kaçtılar acaip utanmıştım ya :(
cool story.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

bunun din dersli olanı vardı, o komikti baya aslındaç
bir gün din dersindeyiz, ilköğretim kafasıyla çok gülmüştük. pek komik gelmeyebilir ama ben analtacağım yine de.

hoca hz musa'yı anlatıyordu. o zamanlar da bilgisayar yeni yeni her eve girer oldu ve oyun oynamak isterdik ekran kartı yetmezdi falan muhabbeti bolca dönerdi.

hoca anlatıyor; hz musa allah ı görmek istediğini söyledi, allah "senin gözlerin benim nurumu görmeye yetmez" dedi, dedi.

sonra arkadaşın teki çıktı, hocam niye yetmiyor gözleri? dedi; diğer bilgisayar meraklısı arkadaş da atlayıp "ekran kartı yetmiyormuş" dedi. bunun üzerine hoca o arkadaşın sözlüsüne 0 vermişti. 8. sınıfta dinden kalan bir insan olarak tarihe geçmişti o arkadaş ama sınıfta kalma olmadığı için mezun olmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

lisede sınıfta entel gibi degil gibi bi kız vardı depresyona giriyodu fln paso bigün bu gülerken birden aglamaya basladı fln osırada arkadas girdi napıyo lan bu özürlü cocuğu yüzme yarışını kazanan anneler gibi dedi hala gülerim hatırladıkca benzetmeye gel
Sosyal ağlarda paylaş

lise sondayken öğretmenler gününde herkes çiçek getiriyordu hocalara. biz daha farklı bir şey yapalım diye düşündük ve kocaman bir siyah cenaze çelenki yaptırdık.

akabinde ön kapıdan çelenki tabut taşır gibi içeri soktuk. atatürk büstünün önüne çelenki koyup, 6 kişi saygı duruşu yaptık. sonra çelenki müdürün kapısına götürdük, biz işin gırgırındaydık ama hoca çok sevinmişti. hatta fotoğraf falan çekinmiştik çelenki önümüze koyp.
Sosyal ağlarda paylaş

Milli Eğitim Bakanı okulu ziyaret etmişti. Sınıfları gezmek istediğinde A sınıfı oldugumuzdan bizim sınıfa götürmüştü müdür ve yardımcıları.

Kapıdan başlayıp pencereye kadar tavanda ayak izlerim vardı, converse numaram da çıktıgı için yakalanmıştım. Müdür cagırdı sınıfa, benimle tanışmak istemiş nasıl yaptıgımı sormuştu.

Diger iki terörist arkadaşı ters cevirip yürütmüştü onu anlatmıştım, elimi sıkıştık falan.

Fun times.

http://i.imgur.com/HYvQS.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

lisedeyken bizim milf ve bekar bi ingilizce hocamız vardı. kadın baya bi ateşliydi bildiğin yürüyüş konuşma flan, sonra öğrendimki okuldan yollamışlar bunu bi sebeple

neyse biz yine oturuyoruz arkada önümüzde oturan 2 kız arkadşaa sallıyoruz işte arabayla 180 vurduk falan o arada hoca geldi işte tam bişi demeden yürüdü yanımızda, işte arkası dönükken yerde bi tebeşir mi ne görmüş onu almak için eğildi bildiğin(tam olarak bize doğru değil tabi hafif kızlara doğru), ben de "domalmayın hocam" dedim. bütün sınıf yıkıldı falan. ama tamamen istemsiz bi şekilde cıktı ağzımdan biranda oldu sdf baktı suratıma "komikmi şimdi bu dedi". özürdilerim hocam falan dedim, disiplinden yeni gitmiştm zaten bidaha gitmiyim diye uzatmadım mevzuyu. sonra gitti oturdu yerine işte ders bitene kadar herkes kıkır kıkır gülüyo hala, bu da bana bakıyo devamlı manidar bi şekilde.

sonra işte mezun oldum.

işte benim suanki bu ingilizcemin sebebi serap hocadır!!
Sosyal ağlarda paylaş

lise 2'de din hocamız dedesini cinlerin nasıl kaçırdığını falan anlatıyordu. hatta koyun kılığına girmiş cinler, bayağı ciddiciddi anlatıyordu ve biz korkuyorduk.

adam biraz saftı ama... adı recepti hiç unutmam. bizim arkadaşlar bunu msn adresini aldı. daha sonra müdürün ismiyle bir msn adresi açıp, bunu eklediler. pazartesi din sınvı olacaktık, müdürmüş gibi msn üzerindne herifi keklediler ve sınavı ertelettiler. bununla da kalmayıp, herife 100 kontör yükletmişlerdi.

bu arada adam hala facebook'ta arkadaş benimle. caps atayım hemen...

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226474_7772014518_809609518_243852_1608_n.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Milli Eğitim Bakanı okulu ziyaret etmişti. Sınıfları gezmek istediğinde A sınıfı oldugumuzdan bizim sınıfa götürmüştü müdür ve yardımcıları.

Kapıdan başlayıp pencereye kadar tavanda ayak izlerim vardı, converse numaram da çıktıgı için yakalanmıştım. Müdür cagırdı sınıfa, benimle tanışmak istemiş nasıl yaptıgımı sormuştu.

Diger iki terörist arkadaşı ters cevirip yürütmüştü onu anlatmıştım, elimi sıkıştık falan.

Fun times.

http://i.imgur.com/HYvQS.jpg

sınıfta tek o ayak numaralı ve converse giyen senmisin olm sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

biri öldüğünde bildiğiniz üzere cami den sela okuyup öleni duyuruyorlar. ne zaman sela okunsa sınıfta, arkadaş pencereye gider ve ölenin kim olduğunu öğrenmek için dinlerdi. içeriye ses az gelirdi, anlayamazdık genelde. sela bitince içeriye doğru dönerdi ve herhangi birimizi kurban seçip onun babasının adını söylerdi.

çoğu zaman mehmet ali diye bir arkadaş vardı onun babasının adını söylerdi. "mustafa çakmak ölmüş... zaten ukrayna'ya gitmişti geçen ay, orada aids olduğu biliniyordu" falan gibi cümleler kurardı.

hocalar inanıyordu ilk seferde. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...