Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA Futbolda devrim yapıyor...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Uefa futbolda devrim niteliğinde değişiklikler yapıyor.
Buna göre artık Klupler kadrolarından 7-8 tane altyapıdan yetişmiş futbolcu bulundurmak zorundalar.
Bu sayede Futbolda zengin kluplerin gücünü biraz daha azaltmayı hedefliyorlar.Ve Zengin kluplerin altyapılarına daha çok önemsemeleri bekleniyor.Ayrıca az bütçeli fakat zengin altyapıya sahip klupler daha çok şans bulucak....
Kadrodaki oyuncu sayısı ise 25 e çıkıyor.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

taç ı ayakla kullanıyorlardı :) sonra penaltılarda böle sabit değilde kaleciyle tek e tek kapışarak gol atmaya çalışıyorsun ..
walla bu dediklerim inter milan la galatasaray maçında olmuştu bi kere denemeydi galiba o :) güzeldi ama.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan

RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sahanın etrafını komple camdan yapıcaklar
taç korner olmucak duvar pası yaparak gidecen karşı tarafa vurdun aut diye bişi yok geri dönücek bi taraf gol atana kadar devam atınca santra fln

seyirci bagırdıgını kendi duyacak sahaya yabancı madde atılamıcak zaten kafes seklinde camdan olcak

loca ları cam kafesin üstüne tepeye koyucaklar adamlar aşa bakarak izlicek maçı ehe

daa var fikrim uefa irtibata geçsin benle anlatayım[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
pepeleksel maçlara %11.5 indirim uygulanır

uniyi bitireyim ben böle bişi yapacam süperde tutar[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
fan foydonk atamasdı hiç

çok gol olsun diyorlar ise 3 deil 8 hatta 10 oyuncu değiştirme hakkı olucak

herkes feci koşucak yorulcak kesilen cıkıcak baskası girecek
baskette nba takımları nası nerdeyse 2 atakta bi adam değiştiriyorlar
bütün takım full koşuyor ıkınıyor

sonra 2 orta hakem olması şart basketteki gibi...

kale direkleri dogrusal olmucak oval olucak hafiften
böylece kalecilerin orantı yapması zorlaşıcak futbolcuda ona göre kavis vericek daha zor ayarlamak ama daha cok gol olur güsel yerlere vuranın kalitesi ön plana daha cok cıkar ehe

ya ben size ne anlatıyom fikirlerimi uefaya gidiyom be akşam akşam süferim gene[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

oha direklerin oval olması =)

Kalenin Oval olduğunu düşünürsek buna göre artık goller köşeden değil daha aşağıdan atılcak yani 90 kavramı kalkıcak bunun yerine artık herkes "offf nası taktı 64,5'ten" gibi kavramlar kullanıcak.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

benim duyduklarim :
ofsayt cok abartili bir sekilde degisecek, hic yokmus gibi bisi olacakmis onun uzerinde calisiorlarmis.
basket gibi felan futboldan da beraberligi kaldirmak istiorlarmis, bunun uzerinde de calisiliormus, simdilik uzerinde durulan konu 18 kisilik kadro degil 25 kisilik kadro ve en az 5 degisiklik. ofsaytin kalkmasini istemelerinin nedeni de bu cok gol olsun beraberlik sansi azalsin ve takimlar gol yememek icin ofsayti suistimal etmesin..[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo birsürü gol olursa ne anlamı var ki. gollerde çok sevinmemizin çoşmamızın nedeni nadir olması. ben hiç bir baskete bir gol kadar sevinenini görmedim. anca son saniye basketi filansa. gol atma olayını arttırsınlar da ofsaytı kaldırıp baskete dönüştürmesinler olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Yuh millet nasıl gaza gelmiş gol manyaa yaptınız kaleleri bune lan basket mi bu? Ben kaleciyim ve kesinlikle karşıyım böyle yeniliklere + olarak teke tek pvp olayı acaip kasış bi olay (kaleci açısından) penaltıyı tercih ederim :)[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...