Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dışarıda En Sık Görüştüğünüz Patiler

napae

Öne çıkan mesajlar

hepimiz no liferız işte ya. valla hayatta kendimi hiç bi gruba sınıfa çevreye dahil hissedememiştim. paticik istisna oldu. burdaki çoğu adamda böyle hissediyor galiba. kabus gibi bi 4 sene felan geçirdim. girip kafamı dağıtabildiğim tek yer bura . escape fede ve kermit le azda olsa forum dışı iletişimimiz var. hep dağ başı yerlerde bulunduğumdan görüşme fırsatı olmuyor ama. onun dışında çoğu kafa dengi fırsat olsa görüşülür.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

-Deno- said:

xunn, madboy, xenocide, deacon, zaugna, mortis, lyvanna, kaede, cuce, holy, cthulhu, gwindon, tyrannus, tunca, sereglin, glatheros. pepeleksel hali saha maclari disinda su ana kadar gorusemedigim cavanagh, dreagloth gibi yeto adminler de var sdf.

ha, burdaki kisilerin bazilariyla lan partyden lan partye ya da aktiviteden aktiviteye gorusuyoruz ama olsun. bu adamlar can.

bir de napae diye bir totos vardi benim universitemde, onun da arkadasligi fena degildi ama okuldan ayrilinca forever alone'a baglamis diye duydum.

Bak beni kızdırıp durma, diyemiyosun tabi kılıbığın tekiyim, kız arkadaşım napae'yi facebookumdan bile sildirdi diye. Eşşek herif. Ayrıca geri geliyorum Bilgi'ye. Öperim.

len sen geliyorsun da ben mezun oluyorum bu sene. dur bakalım, orta yolunu buluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

bitmedi mi la finallar aylardır final diyon sanki büt var kimi yiyon olm sn bizde geçtik o yollardan :D

ayrıca makinacı dediğin çalışmaz standart paket olarak gelmiştir ona bilgiler.

Akışla ısı bitti abi sdf,

Makel 1 ile teori kaldı işte.

Makinecinin finali vizesi biter mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...