Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dışarıda En Sık Görüştüğünüz Patiler

napae

Öne çıkan mesajlar

senko said:

çok var ya
tek tek saysam uzun olur...

şu sıralar zaman buldukça fede ve wasrtx ama.
ege yetosunu göremedim bak ne zamandır...
livana da çıksın gelsin.

ankara ahalisi; dargınım size.
pascalnouman sağolsun bi maçımız vardı, fedeyi wastryx i görürdüm. sonrasında buluşmalara falan bi denk gelemedim, hepsinde bi engelim vardı :/
larakenle bütün foruma yetecek kadar görüşüyorum ama :P
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

napae said:

Ben mesela hala Ahmet'le görüşmeyi çok istiyorum.

Biz bu dansı yapmadık mı?

Sen tatlı/tilki şirinlik yaptın, ben kapıcı tekmesi attım.

Masada yüzüne yüzüne rencide edecek birini niye istiyorsun bilmiyorum. Ben saygı duymadığım insanlara merhametli biri değilim.

Çok da fifi.

Gözlemlemek istiyorum hareketlerini.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

xunn, madboy, xenocide, deacon, zaugna, mortis, lyvanna, kaede, cuce, holy, cthulhu, gwindon, tyrannus, tunca, sereglin, glatheros. pepeleksel hali saha maclari disinda su ana kadar gorusemedigim cavanagh, dreagloth gibi yeto adminler de var sdf.

ha, burdaki kisilerin bazilariyla lan partyden lan partye ya da aktiviteden aktiviteye gorusuyoruz ama olsun. bu adamlar can.

bir de napae diye bir totos vardi benim universitemde, onun da arkadasligi fena degildi ama okuldan ayrilinca forever alone'a baglamis diye duydum.

Bak beni kızdırıp durma, diyemiyosun tabi kılıbığın tekiyim, kız arkadaşım napae'yi facebookumdan bile sildirdi diye. Eşşek herif. Ayrıca geri geliyorum Bilgi'ye. Öperim.
Sosyal ağlarda paylaş

Azcık ilgi gösterseydin gelmiştin şimdi Türkiyeye totoş mortis

Bari konuyla alakalıda yazayım. Sık görüştüğüm fede var. Sürekli çağırdığım ama bahane uydurup gelmeyen senko var, kendisi arayacam abi seni bi konuşuruz diyip aramadı da totoş. Daha önce görüşmüş olduğum rasmon, kermit, archangel(kusura bakma abi mahçubuz sana sdf), laraken, lyvana(yazılışını hatırlamıyorum sori sdf), marlon, atlarafısıldayan, bone, vidardı sanırım alperen, copry, catastrope, pascalın çayını içtim bikaç gün önce halısahaya gelmiş arkadaşlar var. Eeöö birileri daha vardı ama hatırlayamadım şimdi var işte birileri. Netten konuşup görüşmediğim ama görüşmeyi istediğim insanlar da var bir kaç tane. Emreyi ziyarete gidicem bi kendimi toparlayınca çocuk askerde sıkılmıştır yazık. Böyle O_o
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

escape said:

ben normal arkadaşlarım hatta anam babamla sık görüşmüyorum, siz kimsinizki sizinle sık görüşücem. zaten görüşmem istesenizde. ama fede tolga şükrü dasaa harir bu adamlarla bi rakı sofrası kurmak isterdim

he bi de mal var. onu cok sevdim

dedi yalnız adam.

taam lan sende gel hadi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...