Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 yıl bir kızın peşinden koşan adamın hikayesi

Bullbird

Öne çıkan mesajlar

simdi bitirdim hikayeyi caps fln yok blogu 78000 kisi ziyaret edince güvenemedim foto koymaya fln diye acıklamıs lan ilk defa bu tarz bi hikayeyi okudum ama sürükleyiciydi sonucta

spo

sonu hayal kırıklıgı yarattı bende ya hikayenin bi amacı olması olayını sevmedim evlenme teklifi icin olması özellikle cok romantik geldi o ortalardaki undergroung ruha gitmedi

Sosyal ağlarda paylaş

ya ztn adamların yasadıgı hayat kafa yapıları mantıkları fln cok uzak benden o yüzden ilgimi cekti benim ben seviyorum bööle lan ne kafalar var ya dedigim seyleri

ortalardan spo

kacıncı part hatırlamıyorum yolda giderken sebebsiz dalıyo birine yanında kız arkadası var diye hah ben o dalınan adam olurum en fazla

Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

öf şimdi de bu günlük dille hayat hikayesi yazma olayı moda oldu lan. biri enteresan bişey yapınca hemen başkaları da üşüşüyo başına. Lanet olsun orjinallikten nasibini almamış insanlar.

Artık bilimsel makaleler de bu dille yazılacakmış abi, alıştır kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Ardeth said:

öf şimdi de bu günlük dille hayat hikayesi yazma olayı moda oldu lan. biri enteresan bişey yapınca hemen başkaları da üşüşüyo başına. Lanet olsun orjinallikten nasibini almamış insanlar.

Artık bilimsel makaleler de bu dille yazılacakmış abi, alıştır kendini.

öyle bişey olursa ben de latince öğrenir inadına latince yazmaya başlarım. kimse okumaz mutsuz bir akademisyen olurum böylece sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...