Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş Görüşmesi Sonrası...

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

7thBreath said:

kurtköy tem e de yakın çok rahat gider gelirsin, acayip siteler de var dediği gibi ucuz ve güzel, ayrıca çok felaket gelişen bir yer 8 senedir burdayım ilk geldiğim gün ile şu zaman arası çok deli fark var.

güvenlik, sosyal yasam vs acısından nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi kurtköy diyoruz ama aslında yukarda sitelerin olduğu kısım uydukent/ yenişehir olarak geçiyor kurtköy'ün genelinden biraz daha farklı. ben hiç hırsızlık falan duymadım site dışında da öle tenhada kıstırırlar falan bi durum yok gece gece her yeri gezmişliğimiz de var ama istanbul sonuçta her yerinde temkinli olmak lazım. Sosyal olarak tamamen siteye bağlısın etrafta çok kısıtlı gidebilcek yerler var via/port falan, mesela bizim sitede etraftaki en eğlenceli siteydi sürekli havuz eğlencesi olur geceleri de inanılmaz hareketli bir yerdi yazlık olarak gelen çok fazlaydı ama değişti zaman içerisinde şimdi öldü gibi bir şey. yani sosyal olarak sitede yaşayan insanlara bağlısın gibi bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

atasehirdeki o sitelere kimler gidiyor talep nerde ben anlamıyorum 850 000 tl ye ev satıyorlar yani ne biliyim atasehire 850k cok fazla gibime geliyor verene paramı batıyor yada bilmedigim bişeler var algılayamıyorum o paraya bostancı sahilde deniz manzaralı evler alınır heralde
Sosyal ağlarda paylaş

hayat sartlari is bulma vs cok zor gebzede calismak da igrenc birsey, bizim kendi sirketimiz gebzede ama acibademde oturuyorum ben her gun 45 dakka gidip geliyorum toplam 1.5 saat yolda geciyor ama gebze taraflarina tasimak gibi bir hata yapmadim evimi, cunku sosyal hayat gercekten biter 0 yani eksilere gecersin hatta belki. babam diyor kurtkoyde ev alicam fln da ben dedim valla hayirli olsun gule gule otur ben kadikoyun 2 km dogusundan doguya gitmem dedim =) zaten ilerde de sirket bana kalirsa fln satar baska biseyler yaparim cunku gebzede hayat gecmez!

ps: gebzeli varsa buralarda kusura bakmasin ama oyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...