Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patch 1.1

mono

Öne çıkan mesajlar

Bezerye said:

millet sırf patch geldi belki düzelmiştir diye yeniden açması için herkesin ortalama subların bittiği bir tarihte çıkarıcaklar.böylece ekstra 1 aylık ücrette cebe inecek.

öncekindede şey diyolardı. "bakın biz bunları yaptık, göründe 1 ay daha uzatın" 2 ucu boklu deynek misali yorumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Patch 1.1 Training Day (Ilum Battle) diye bir konu var, herifler baya detaylı incelemiş Open World PvP'yi ve bir de video koymuşlar.

Bugün itibariyle Ilum'a ve daily/weeklylere güle güle diyebilirsiniz :p

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=191934

http://www.youtube.com/watch?v=7uT90g1-hJg&feature=youtu.be&hd=1
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

korkamayin arkadaslar, oyun 2 aya kadar makinaniza alisiyormus ondan sonra kasmiyormus

bence bioware bu hald ebirakmaz, kesin martta hero engine i degsitirir, unreal engine ile yeni yaptigi oyunu patch iel dagitir bize!

az sabredin iki aya gulluk gulistanlik olucak oyun!

Hayatımda duydugum en talihsiz acıklama.
Sosyal ağlarda paylaş

ikide bir şu age of conanla ilgili söylediğim bilgisayara alışma lafımdan bana laf çakıp durduğunu sanan arkadaşlar var. geç değil. oyun duruyor orada. ilk günlerde load ekranlarında korkunç bir bekleme alıyorsunuz daha sonra bu load ekranlarındaki bekleme süreleri azalıyor. bunu aoc oynayan herkes bilir.

şu mart ayında düzelteceklerini de ilk ben yazdım foruma. onlada dalga geçenler oluyor. adamın söylediğinden anladığım sizin o ilk şikayetçi olduğunuz aslında bizim şuanda oyunu full değil medium oynadığımız konusuna mart ayında el atılacak. mart ayında illum düzelecek gibi birşey denmedi ama yeni pvp mekanları/gezegenleri ekleyebiliriz dendi. benim yorumum "beyler illum olmadı, ya kaldıralım yada bir köşede dursun, biz yeni bir map ile bu open pvpyi kazandıralım" şeklinde. bende bilmiyorum bekleyip göreceğiz

boş boş eleştirilerde bulunmak yerine illumda problem var diyen ilk kişilerden biride benim. çünkü open world hastasıyım/hastasıyız daha oyunun ilk günlerinden beri bu sıkıntıyıda en çok biz çekiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...