Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyarı!

elming

Öne çıkan mesajlar

said:

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!

Abi öldüm gülmekten miğdeme kramp girdi resmen hehe yeni farkettim :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Ozaman söyle babana mesajları bidaki sefere daha nalaşılır versin yoksa hepiniz ölceksiniz

*Binacı gelicek dalgalara! Dikkat et!*

Ha ne?
Ne dedin?........[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Sana hiç yalancı çobanın hikayesinin anlattım mı?
:p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 23 May 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
Ölüceksin dedim

kasma boşuna[hline]bla bla bla ...

niehehhehehe :D
benim annem ben bilgisayar oynarken acayip şeyler söyler ama ben uyurken söylemez yada ben duymam artık bilmiom
bi gece böyle gözlerim klavyeye düşmüş uo oynamakta iken içerden çığlıklar böyle
GÖKÇEEEEEEEEEEEE YAPMA KIZIM YAPMA GÖKÇEEEEEEEEEEEEEEE
lahoyt! dedim nooluyo anneeee annneeeeeee! fln uyandı pardon dedi kabus gördüm

iyimisin dedim iyiyim dedi
odama geri dönerken......
Uykumda bile rahat bırakmıyo kahpe!!!!
Gökçe=Ablam :lol:[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...