Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kıs var napabilirim?...

NiKe

Öne çıkan mesajlar

ya şunlara cvp vermeyin[fake].. kendi doğalarına bırakın:D çin'liler pandalara üremeleri için baskı uyguluyomu?:-p[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 04 Ekim 2004 22:43 tarihinde demiş ki:
ya şunlara cvp vermeyin[fake].. kendi doğalarına bırakın:D çin'liler pandalara üremeleri için baskı uyguluyomu?:-p

yaww herkes yasıo bişi olmuo bis yasıos herkes dalga geçio.........
Sosyal ağlarda paylaş

Çok özel bişi yapmana gerek yok arkadaşım rahat ol ben hiç tanımadığım bir kız ile 2 dakkada muhabbeti kurabiliyosam üstün güçlerimden dolayı değil..
biraz kendine güven üstelik kız komşun günaydın de naber de tanış flan filan. yani bunda araştıracak bişi yok.. burada kimse güzin abla değil ki...
[signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref | Msn |
Sosyal ağlarda paylaş

Şeref heralde biri demişki paticikte her derde dewa...eh biraz öyleyiz ama bu tip dertlerede dediğin gibi kişi kendi dewa olsun.. Yoksam kimsede kendine güven falan kalmıcak...millet başladı hatırlarsanız biri yazmıştı topic olarak kendine güven nasıl sağlanır...

Lütfen arkadaşlar biraz daha sağduyulu olalım :D:D[signature][hline]Güvendiğim Dağlardaki Kardan Farklı D E Ğ İ L S İ N ! ! !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NiKe, 04 Ekim 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
ben şe die düşündüm...kapıcı kızı tanıo...acaba kapıcı onlara bişi götürürken arasına cep telefonu numaramı koyayım beni ara diyeyim......

oha gazetelerin arasına birde kırmızı gül bırak istersen.
hatta ağzında gül ile gazeteleri sen dağıt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 04 Ekim 2004 22:45 tarihinde demiş ki:
bunu kullanmaya yer arıodum bayadır :p

Fotobakıtım piyasa oldu =).[signature][hline]Süpermarkette kekeme bir abimiz gezmektedir, medeni cesareti olmayan bir tip olduğu bellidir.Orta yaşlıdır.Kasa sırası kapılınca.
- A a ama ben ben ben ben YAKARIM BURAYI ben ben ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne kasıyosun ki yok telefon num. yapıştırıyım yok annemgille oturmaya gidiyim falan diye. Git sanki apartmana taş bi kız değil de senin kafa dengin bi erkek taşınmış gibi tanış ilk başta. Ondan sonra devamlı selamlaşırsınız sohbet falan edersiniz. derkeeeennn yersin kızı olur biter işte :P[signature][hline]Eee ben varya ben
Hem Kellindil
Hem Khazid'hea
Hem de Guenhwyvar

YAaa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NiKe, 04 Ekim 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
bisim apartmanda süper bi kız oturuo...kardeşi bizim okulda...bisim apatmana yeni taşındılar...kaç gündür sabah okul servisini baklerken görüom...kesişios...kısla tanışmak için napmalıyım?...adını nasıl öğrenebilirim.deneyimli paticik ailesi üyelerinden fikirler bekliom....

Yenileri secerek mi alıyosunuz bayee merak ediom ?[signature][hline]Zegna 7.2.2004 tarihinde bir bar cikisi demis ki
Olm adamlar ucuyor bende bisey yok
Olm ne ictiniz ki bu kadar
Biz once rakı ictik..
Eee???
Sonra ben rakı ictim....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 04 Ekim 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
Git yanına aynen şunu de: "Ben paticikte senle tanışmak için salak konular açan bi takozum selam. Peki senin adın ne?"

iyi bir giri$ olur bu :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

ooooffff yine fake account yine karı-kız davası yeter yaa vallaha yeter[signature][hline]Kız Duası
Bismillahi Rahmani Rahim Allahım Elhamın Dürüsü İle Kızların Sürüsü İle Her Gün Birisi İle Gezmeyi Nasip Eyle Yarabbim
AMİN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NiKe, 04 Ekim 2004 22:14 tarihinde demiş ki:
yawww daha yaratıcı fikirler yoq mu?...bikaç tanesi fena diil ama hepsi çok komik...kız dehset bişi resmini çekersem koycam.........

Al sana yaratıcı fikir
aprtımanın çatısına çık o kızı getirin yoksa atlarım de

2.alternatif
Kızın yanına git merhaba yeni mi taşındın falan de tanış, yemek ye, sinemaydı falanıdı filanıdı ama olaya naziklikle girersen avantaj sağlarsın[signature][hline]-Teker teker gelin
-Yok ya biz o kadar enayimiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sinank, 05 Ekim 2004 16:36 tarihinde demiş ki:
said:
NiKe, 04 Ekim 2004 22:14 tarihinde demiş ki:
yawww daha yaratıcı fikirler yoq mu?...bikaç tanesi fena diil ama hepsi çok komik...kız dehset bişi resmini çekersem koycam.........

Al sana yaratıcı fikir
aprtımanın çatısına çık o kızı getirin yoksa atlarım de

2.alternatif
Kızın yanına git merhaba yeni mi taşındın falan de tanış, yemek ye, sinemaydı falanıdı filanıdı ama olaya naziklikle girersen avantaj sağlarsın

2. si fena diil.....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...